پیشکسوت آبی پوشان گفت: رویکرد مثبت شفر به استفاده از بازیکنان جوان باعث می‌شود تا انگیزه بازیکنان رده‌های پایه استقلال بسیار زیاد شود.

محمد مومنی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: هر دو تیم استقلال و سایپا بازی پویا و هدفمندی مقابل هم ارائه دادند و هر دو تیم با هدف پیروزی به این میدان آمده بودند.

مدیر آکادمی استقلال با اشاره به استفاده از بازیکنان جوان نظیر صیادمنش، آقایی و قائدی در این بازی بیان داشت: نگرش شفر به استفاده از بازیکنان جوان برای آکادمی استقلال و بازیکنان رده‌های پایه ایجاد انگیزه‌های مضاعف می‌کند. ما نیز در می‌یابیم با عملکرد خوب، راه برای بازیکنان جوان و مستعد به سمت تیم بزرگسالان باز می شود. من به وضوح می بینم بازیکنان رده‌های پایه با چه انگیزه زیادی کارشان را دنبال می‌کنند.

وی افزود: برگ برنده تیم شفر در این بود که حتی وقتی گل هم خوردند روحیه خود را نباخته و باز هم کاملا منطقی و دور از احساس برنامه‌های تهاجمی شان را اجرایی کردند. این اتفاق برابر تیمی افتاد که به هیچ وجه حریف راحتی نبود. سایپا از تیم‌های خوب این فصل رقابتهای لیگ برتر است و جایگاه آنها نیز در جدول موید همین موضوع است.

پیشکسوت آبی پوشان گفت: روند این تیم و نتایج بازیهای اخیر نشان می‌دهد تیم رفته رفته راه خود را پیدا کرده و می‌توان امیدوار بود که به زودی استقلال را در اوج ببینیم. هنوز کاستی‌هایی در تیم دیده می‌شود که مشهود ترین آن جای خالی یک هافبک طراح و کارگردان مثل جباروف است.

مومنی گفت: جباروف فصل گذشته با صرف کمترین انرژی بیشترین کارایی را در خط میانی آبی پوشان داشت و راندمان او بسیار مثبت بود. اسماعیلی هافبک بسیار خوبی است اما هنوز نتوانسته به درجه‌ای برسد که جای خالی جباروف با تجربه را پر کند. واقعا جای خالی این بازیکن ازبکستانی در مرکز میدان همچنان مشهود است.

این خبر حدود ۲۴ روز پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.