آبادان - سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان گفت: بابت کسب اولین پیروزی تیم خود در برابر تراکتورسازی بسیار خوشحالم.

به گزارش خبرنگار مهر، پائولو سرجیو امشب پس از پیروزی تیمش در برابر تراکتورسازی تبریز در نشست خبری پایان بازی اظهار کرد: بازی بزرگی در برابر تراکتورسازی داشتیم ولی خوشحالم که به پیروزی بزرگی دست یافتیم.

وی افزود: بازیکنان من بسیار هوشمندانه بازی کردند. حریف امروز ما از بازیکنان بزرگ و با تجربه ای بهره می برد که خوشبختانه بازیکنان جوان ما در کنار بلزیکتلت باتجربه‌ تیم به خوبی در برابر حریف بازی کردند.

سرجیو ادامه داد: ما کارهای بزرگی انجام داده ایم و بازیکنان ما پنج ماه است که تلاش و تمرین کردند به همین دلیل از کسب اولین پیروزی خودمان در این فصل در برابر تراکتورسازی بسیار خوشحال شدم.

سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان با اشاره به حضور بازیکنان جوان در ترکیب صنعت نفت آبادان تصریح کرد: نه فقط بابت حضور این جوانان که بابت کسب اولین پیروزی فصل هم خوشحالم و حتی بازیکنانی که فرصت بازی در این دیدار را به دست نیاوردند نیز در این موفقیت سهیم هستند.

سرجیو گفت: اکنون نسبت به پنج ماه قبل بسیار بهتر شده ایم و شناخت جامع و کاملی به بازیکنان تیم به دست آورده‌ایم. ما باید پیشرفت کنیم و از قبل بهتر نتیجه بگیریم. این برد به ما خیلی کمک می‌کند تا بتوانیم در آینده به موفقیت‌های بیشتری دست پیدا کنیم.

به گزارش خبرنگار مهر، از سری رقابت‌های هفته نهم لیگ برتر باشگاه‌های فوتبال ایران عصر امروز تیم های صنعت نفت آبادان و تراکتورسازی تبریز در ورزشگاه تختی آبادان به مصاف هم رفتند که در نهایت این بازی با پیروزی نفت آبادان با نتیجه دو بر یک به پایان رسید.

این خبر حدود ۶ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.