سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی پیروزی حریف هفته نهم شاگردانش را ستود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از خوزستان, محمد تقوی بعد از شکست مقابل صنعت نفت آبادان در هفته نهم لیگ برتر در نشست خبری اظهار داشت: من به تیم نفت تبرک می‌گویم. آنها توانستند از موقعیت‌شان به خوبی استفاده کنند و ما موقعیت‌هایی که داشتیم را از دست دادیم و در نهایت گلی که آنها در نیمه دوم به ثمر رساندند باعث برتری‌شان شد. من اعتقاد دارم تیم‌مان در این بازی نشان داد که در روند درستی قرار دارد. وقتی ما موقعیت‌های گل زیادی به وجود می‌آوریم اما نمی‌توانیم از آن استفاده کنیم، طبیعی است که وقتی گل نزنیم، گل می‌خوریم. ما همانطور که گفتم در مسیر درستی قرار داریم. مهم نیست که چه نتیجه‌ای رقم خورده، فوتبال یک جنگ است و باید ببینیم در پ۱ایان این جنگ چه اتفاقی رخ می‌دهد.

وی ادامه داد: بچه‌های ما تمام تلاش‌شان را کردند. هر مشکل و مسئله فنی که وجود داشته باشد این از جانب من است و اعتقاد دارم بچه‌ها با تمام وجودشان بازی کردند.

سرمربی تراکتورسازی تبریز راجع به این که نیمکت‌نشینی استوک دلیل خاصی دارد یا نه، گفت: استوک به دلیل مشکلات اداری که داشت دیر به جمع ما اضافه شد و از لحاظ آمادگی جسمانی در شرایط ایده‌آلی نبود به همین دلیل ما ترجیح دادیم که او در نیمه دوم به میدان برود.

جدول رده‌بندی لیگ برترتقوی با بیان این که بازگشتم به فوتبال حس بسیار خوبی است، عنوان کرد: من تبریک می‌گویم به تیم نفت چرا که آنها از چیزی که باید استفاده می‌کردند، بهره‌ بردند. نمی‌خواهم بهانه بیاورم چون معمولا مربیانی که تیم‌شان بازنده می‌شود می‌گویند بازیکنان حریف وقت‌کشی می‌کنند و یا داور اشتباه می‌کند، در حالی که همه اینها جزئی از فوتبال است، اما من امیدوارم این مسائل کمتر باشد تا فوتبال قشنگ‌تر شود.

وی در پایان گفت: برگزاری این بازی بدون تماشاگر اصلاً خوب نبود.

این خبر حدود ۶ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.