کلیه آی دی کارت های صادر شده در مراحل گذشته رقابت های لیگ قهرمانان باشگاههای آسیا در بازی فینال از درجه اعتبار ساقط بوده و آی دی کارت بازی نهایی تنها از طریق سایت AFC صادر می شود.

به گزارش سایت رسمی فدراسیون فوتبال، بازی برگشت از مرحله نیمه نهایی رقابت های لیگ قهرمانان باشگاههای آسیا یک آبان به میزبان پرسپولیس برابر السد قطر در ورزشگاه آزادی برگزار می شود و آی دی کارت مرحله قبلی این بازی ها برای این مسابقه نیز معتبر می باشد ، با این وجود بر اساس اعلام کنفدراسیون فوتبال آسیا ، آی دی کارت مسابقه فینال این رقابت ها کاملا متفاوت خواهد بود و علاقمندان به دریافت آن می بایست از طریق سایت رسمی AFC اقدام نمایند.

نمایندگان کلیه رسانه ها می توانند با مراجعه به سایت رسمی کنفدراسیون فوتبال آسیا از طریق حساب کاربری خود در مدیا چنل برای پوشش خبری مسابقه رفت و یا برگشت فینال لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۱۸ و یا هردو ثبت نام کنند.

آی دی کارت مسابقه رفت فینال لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۱۸ ( در ژاپن و یا کره جنوبی) در مسابقه برگشت فینال ( در ایران یا قطر) معتبر نخواهند بود و در صورتی که نمایندگان محترم رسانه ها علاقمند به پوشش خبری هر دو مسابقه می باشند لازم است برای هربازی به طور جداگانه درخواست آی دی کارت نمایند.

بر همین اساس باتوجه به حساسیت مسابقه فینال لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۱۸ صدور آی دی کارت جهت اصحاب رسانه صرفاً توسط کنفدراسیون فوتبال آسیا انجام خواهد شد و فدراسیون فوتبال ایران به هیچ عنوان مجاز به صدور آی دی کارت برای رسانه هایی که از طریق مدیا چنل AFC اقدام ننمایند، نخواهد بود.

این خبر حدود ۶ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.