آبادان - سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان گفت: به طور مسلم ترجیح می‌دادیم که فردا با حضور تماشاگرانمان بازی کنیم.

به گزارش خبرنگار مهر، پائولو سرجیو عصر امروز در نشست خبری پیش از دیدار با تراکتورسازی تبریز اظهار کرد: می‌دانیم بازی مشکلی داریم و تراکتورسازی تیمی قوی با بازیکنانی باتجربه و قدرتمند است.

وی افزود: تیم ما هم بعد از پیروزی مقابل استقلال خوزستان در جام حذفی به لحاظ روحی، انگیزه و اعتماد به نفس شرایط خوبی دارد و فکر کنم فردا بازی زیبایی را تماشا خواهیم کرد.

سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان ادامه داد: هم روی نقاط ضعف و هم قوت تراکتورسازی کار کردیم، فکر می‌کنم این تیم نسبت به زمان حضور توشاک به غیر از اندکی سیستم کاری تفاوت چندانی نداشته است، البته منظور من این نیست که بهتر یا بدتر شده است.

وی با اشاره به اینکه بازیکن محرومی برای دیدار با تراکتورسازی نداریم، گفت: کرار جاسم تنها بازیکن مصدوم ما است که وضعیتش برای حضور در مسابقه فردا، امشب مشخص می‌شود.

سرجیو از عدم حضور تماشاگران در بازی مقابل تراکتورسازی گفت و بیان کرد: مسلما ترجیح می‌دادیم که هواداران در بازی فردا حضور داشته باشند و ما از این نیروی انگیزشی محروم هستیم.

وی در همین خصوص افزود: برای نخستن بار در زندگی ورزشی ام در دو بازی نخست لیگ و بازی فردا مسابقه بدون تماشاگر را تجربه می‌کنم.

این خبر حدود ۶ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.