فوتبال جهان- ژوزه مورینیو می‌گوید تمرکزش تنها روی منچستریونایتد است و توجهی به تیم پیشین خود ندارد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، ژوزه مورینیو که شاگردانش بعدازظهر فردا (شنبه) در چارچوب هفته نهم لیگ برتر میهمان چلسی هستند، با حضور در کنفرانس خبری پیش از این بازی در خصوص رویارویی با تیم پیشین خود گفت: جز احترام به ورزشگاه استمفوردبریج و هوادارانی که زمانی طرفدار من بودند، کار دیگری نمی‌توانم بکنم. فردا هم صد درصد منچستریونایتدی هستم. این هم یک بازی دیگر است که می‌خواهم بهترین عملکردم را انجام دهم.

وی همچنین در مورد تمدید قرارداد لوک شاو اظهار داشت: در سخت‌ترین لحظات وقتی که لوک شاو به طور مرتب به میدان نمی‌رفت، همیشه می‌گفت که می‌خواهم برای تو و منچستریونایتد بازی کنم. او با شجاعت این دوره را پشت‌سر گذاشت و با شرایط بهتری در پیش‌فصل حاضر شد.

ژوزه مورینیو که به دلیل استفاده از الفاظ ناپسند در پایان بازی با نیوکاسل از سوی اتحادیه فوتبال انگلیس متهم شده بود، مهلت مراجعه‌اش به این اتحادیه برای ادای توضیحات تا روز چهارشنبه هفته پیش‌رو تمدید شد. به این ترتیب آقای خاص فردا مشکلی برای نشستن روی نیمکت منچستریونایتد ندارد.

آقای خاص درباره رویارویی با مائوریتزیو ساری تأکید کرد: برای من این هم یک بازی دیگر است. آیا در صورت گلزنی تیمم در استمفوردبریج خوشحالی دیوانه‌واری خواهم داشت؟ فکر نمی‌کنم. همیشه سعی می‌کنم احساساتم را کنترل کنم و به ورزشگاه و هوادارانی که سال‌ها طرفدار من بودند، احترام بگذارم.

این خبر حدود ۶ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.