نادر دست‌نشان، سرمربی تیم فوتبال مس کرمان معتقد است که هشت تیم لیگ دسته اولی شانس راهیابی به لیگ برتر را دارند.

نادر دست‎نشان، سرمربی تیم فوتبال مس کرمان که تیمش در رده دوم جدول لیگ آزادگان قرار دارد، در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، در مورد پیروزی مقابل خونه‎به‎خونه گفت: بازی خوبی از سوی هر دو تیم انجام شد. به‌هرحال ما با توجه به نتایجی که در هفته‎های گذشته در لیگ و جام حذفی کسب کردیم، شرایطمان خیلی بهتر از حریف بود و می‎خواستیم در بالای جدول باشیم به همین دلیل بچه‎ها هرچه در توان داشتند برای این بازی گذاشتند و توانستیم با سه گل حریف را شکست بدهیم.

وی در ادامه افزود: ما در نیمه اول با وجود برتری از حریف سرعت آنچنانی نداشتیم و ضربات به توپ‎مان کم جان بود، اما در نیمه دوم بچه‎ها با گل کردن موقعیت‎های‌شان، نیمه اول را جبران کردند. در کل بازی خوبی بود، ولی خونه‎به‌خونه می‌خواست بازی را بخواباند که ما در واقع اجازه این کار را به آنها ندادیم و توانستیم بازی را با برد به پایان برسانیم.

سرمربی تیم فوتبال مس کرمان درباره شانس لیگ برتری شدن تیمش تصریح کرد: مس را می‌توان در بین مدعیان قرار داد، اما در لیگ امسال هشت تیم مدعی صعود به لیگ برتر هستند. اینکه بخواهیم از الان خودمان را صعودکننده اصلی بدانیم، زود است. هر بازی برای ما مثل یک فینال سخت است و ما باید تا آخر بازی‌ها خودمان را در بالای جدول نگه داریم.

دست‌نشان با اشاره به دیدار هفته آینده تیمش با کارون اروند هم گفت: شاگردان میثاقیان در این هفته پیروز شدند و باید بازی آنها را کاملاً بررسی کنیم. کارون مربی کاربلدی بالای سر خود دارد و تیمش را هم خوب جمع کرده است. از حالا می‌گویم که بازی آسانی نخواهیم داشت.

این خبر حدود ۶ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.