سرمربی تیم ملی فوتبال امید ایران که عصر امروز در تمرین باشگاه استقلال حاضر شد مذاکره با وینفرد شفر را بسیار مطلوب توصیف کرد.

به گزارش سایت رسمی فدراسیون فوتبال، زلاتکو کرانچار که سابقه فعالیت در فوتبال آلمان را نیز داشته در ملاقات با سرمربی استقلال به زبان آلمانی با شفر سخت گفت و در پایان این دیدار حضور در تمرین آبی پوشان و دیدار با سرمربی این تیم را بسیار مثبت ارزیابی کرد.

کرانچار در این خصوص گفت:دیدار با مربیان باشگاهها یکی از بخش های مهم برنامه ای کاری ماست. در همین راستا پیشتر در تمرین پرسپولیس حاضر شدم ، امروز به تمرین استقلال رفتم و در ادامه طبق جدول زمان بندی در تمرین باشگاههای سپاهان، تراکتورسازی، ذوب آهن ، پدیده ، سایپا و پیکان همچنین استان خوزستان حاضر می شوم تا با مربیان تمامی این باشگاهها دیدار داشته باشم.

سرمربی تیم ملی فوتبال امید اضافه کرد:در دیدار با شفر به او گفتم که بازیکنان جوان با استعداد و توانمندی در اختیار دارد. ما چهار بازیکن از استقلال را در این اردوی امید همراه با خودمان داشتیم که بسیار خوب تمرین کردند و به عقیده من اگر سرمربی استقلال بخواهد می توانند به این تیم کمک کنند. در هر صورت باید بگویم جلسه بسیار خوبی با سرمربی استقلال داشتیم و در راه آماده سازی تیم امید می خواهیم همکاری و تعامل بسیار خوبی بین ما و باشگاهها برقرار باشد.

این خبر حدود ۶ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.