مهدی طارمی، مهاجم تیم ملی فوتبال ایران گفت: جای شکرش باقی است که تیم ملی ایران از دو فیفادی، در یک دیدار دوستانه به میدان رفت.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، مهدی طارمی پس از پیروزی ۲ بر یک تیم ملی فوتبال کشورمان مقابل بولیوی، درخصوص اینکه چرا تیم ملی با تیم‌های بزرگتر بازی نمی‌کند، گفت: از بازی مقابل تیم‌های بزرگ دنیا استقبال می‌کنیم. حداقل جای شکرش باقی است که از دو «فیفا دی»، در یک دیدار دوستانه به میدان می‌رویم.

مهاجم تیم ملی فوتبال ایران درباره اینکه دیگر کشورهای آسیایی با تیم‌های بزرگ جهان بازی می‌کنند، تصریح کرد: توانایی ما همین قدر است. باز هم خدا را شکر که از هر دو فیفادی، یک بازی دوستانه انجام می‌دهیم. دیدار مقابل بولیوی نیز خوب بود. بودجه کشورهای دیگر از ما خیلی بهتر است و می‌توانند در بازی‌های بهتری به میدان بروند. مثلاً ما تیم اول آسیا هستیم و تیم‌ها باید اول با ما بازی کنند. با این حال دیدارهای تدارکاتی ما اصلاً خوب نیست.

طارمی درخصوص حضور بانوان در ورزشگاه آزادی گفت: حضور بانوان نیز نکته مثبتی بود و امیدوارم تداوم داشته باشد و بانوان بتوانند به ورزشگاه بیایند؛ البته ابتدا باید فرهنگ‌سازی شود. امروز خوب بود و فرهنگ‌سازی شده بود، اما باید بیشتر شود. اینکه بانوان به ورزشگاه بیایند، نکته خوبی است.

این بازیکن درباره ورود گزینشی بانوان به ورزشگاه آزادی خاطرنشان کرد: ورود بانوان باید از یک جا آغاز شود. نمی‌شود که از روز اول، همه را به ورزشگاه راه دهند. این بازی آغاز خوبی برای ورود بانوان به ورزشگاه بود.

طارمی در پاسخ به این پرسش که آیا دیدارهای پرسپولیس را تماشا می‌کند یا خیر، اظهار داشت: ما تمرین داریم و نمی‌توانم بازی‌های پرسپولیس را ببینم. با این حال نتایج پرسپولیس را پیگیری می‌کنم و امیدوارم این تیم به قهرمانی آسیا برسد.

این خبر حدود ۶ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.