بلیت فروشی دیدار تیم‌های فوتبال پرسپولیس و نود ارومیه در جام‌حذفی آغاز شده است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، با توجه به فراهم شدن امکان خریداری الکترونیک بلیت بازی‌های پرسپولیس که به منظور رفاه حال هواداران، انجام شده است، امکان خرید بلیت بازی روز پنجشنبه این هفته این تیم با نود ارومیه در چارچوب دیدارهای جام حذفی، یادواره آزادسازی خرمشهر، از روز یکشنبه از طریق سایت www.Gishe۳.com فراهم شده است.

هواداران در صورت در اختیار داشتن کارت بانکی دارای رمز دوم می‌توانند با مراجعه به این سایت نسبت به خرید بلیت بازی در جایگاه مورد نظر خود اقدام کنند و ضمن ارایه کد ملی خویش، پس از تکمیل فرایند خرید، کد پیگیری دریافت خواهند کرد. هواداران به منظور حضور در ورزشگاه حتما باید این کد پیگیری و کارت ملی خود را همراه داشته باشند تا بلیت بازی تحویل آنها شود.

*سرخپوشان که تمرینات خود را از ساعت ۱۱ هر روز آغاز می‌کنند، فردا و پس فردا پشت درهای بسته تمرین خواهند کرد.

* مصطفی قنبرپور مدیر تیم فوتبال پرسپولیس و حسین علیپور از معاونان باشگاه در روزهای گذشته، در بازدید از زمین‌های تمرین به عنوان معرفی زمین دوم برای انجام تمرینات سرخپوشان هستند. این اقدام با توجه به در پیش بودن فصل سرما و بارندگی همچنین برای زمان‌هایی که زمین ورزشگاه شهید کاظمی نیاز به استراحت خواهد داشت، در حال انجام است و زمین مورد نظر پس از تائید برانکو ایوانکوویچ در اختیار گرفته خواهد شد.

این خبر حدود ۶ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.