پژمان منتظری مدافع تیم ملی فوتبال کشورمان گفت: می‌دانید کشورهای آسیایی دیگر با چه تیم‌هایی بازی می‌کنند، اما ما به راحتی فرصت‌ها را از دست می‌دهیم.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم،‌ پژمان منتظری در حاشیه تمرین امروز (پنجشنبه) تیم ملی فوتبال اظهار داشت: بچه‌ها به تمرین اضافه شدند و تمرین شکل جدی‌تری پیدا کرده است و خود را برای دیدار با بولیوی آماده می‌کنیم.

مدافع تیم ملی فوتبال کشورمان ادامه داد: متأسفانه «فیفادی» اول را از دست دادیم. این امر در حال عادی شدن است و اردوی نخست هم همین اتفاق افتاد. با این حال نگاه مثبتی داریم و امیدوارم از فرصت دیدار مقابل بولیوی نهایت استفاده را بکنیم.

منتظری درباره اینکه رقبای ایران در جام ملت‌های آسیا با تیم‌های بزرگ بازی می‌کنند اما ملی‌پوشان ما به مصاف تیم‌های کوچک می‌روند، گفت: همه ما از شرایط اقتصادی کشور اطلاع کامل داریم. در زمینه بازی دوستانه می‌توانستیم خیلی بهتر کار کنیم که این تنها به شرایط اقتصادی بازنمی‌گردد. این روزها می‌گذرد و ما می‌توانستیم از این فرصت برای جام ملت‌های آسیا استفاده کنیم، اما آنها را به راحتی از دست می‌دهیم. می‌دانید کشورهای آسیایی دیگر با چه تیم‌هایی بازی می‌کنند، اما ما به راحتی فرصت‌ها را از دست می‌دهیم و می‌بینیم که هیچ نگرانی از این بابت وجود ندارد.

این خبر حدود ۸ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.