امید نمازی مهم‌ترین مشکل تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان را نداشتن مهاجمی گلزن عنوان کرد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری تسنیم از اهواز، امید نمازی پس ازشکست یک بر صفر شاگردانش مقابل استقلال خوزستان اظهار داشت: همه جوره روی استفاده از موقعیت‌ها کار کرده بودیم. با بازیکنان روی ارسال‌ها، کارهای ترکیبی و ... کار کردیم، اما متأسفانه گلزن نداریم. باید گلزنی داشته باشیم تا بتواند در هر بازی یا حداقل در هر دو بازی یک بار برای ما گلزنی کند.

وی ادامه داد: دیدید که ما چند موقعیت گلزنی داشتیم؟ بازیکنان ما چند بار با دروازه‌بان حریف تک به تک شدند، اما نمی‌توانم به آنها بگویم وقتی با دروازه‌بان تک به تک می‌شوید، چگونه گل بزنید. از بازی تیم راضی هستم. ما به جز دیدار مقابل پدیده در جام حذفی،‌ در همه دیدارها برتر از حریفان بودیم، اما مهاجم گلزن نداریم. در مقابل استقلال خوزستان یک موقعیت داشت که از همان یک فرصت استفاده کرد و به گل برتری رسید.

سرمربی ذوب‌آهن درباره اینکه مدافعان تیمش مقابل استقلال خوزستان مرتکب اشتباهات زیادی شدند، گفت: اگر مدافعان ما اشتباه کردند، ببینید بازیکنان حریف چقدر اشتباه داشتند که ما ۱۰ فرصت گلزنی داشتیم. آنها یک فرصت داشتند که آن هم تبدیل به گل شد. همه بازیکنان اشتباه می‌کنند. در رسانه‌ها می‌گویند که دفاع ذوب‌آهن خوب نیست. مگر حریف امروز ما چند موقعیت داشت؟ اگر قرار به ایراد گرفتن باشد، من هم می‌توانم از همه ایراد بگیرم.

نمازی با ابراز اطمینان از بازگشت ذوب‌آهن به روزهای خوبش تصریح کرد: با این حال مطمئنم ذوب‌آهن برمی‌گردد، اما برای نتیجه‌گیری ابزار می‌خواهم. ما مهاجم گلزن نداریم. هر چقدر هم که موقعیت بسازیم، باید از آن استفاده کنیم. یک جا بخت به ما روی می‌آورد، داوری‌ها به نفع ما می‌شود و پنالتی‌های ما را می‌گیرند، اما همیشه که این‌طور نیست.

وی با اشاره به نیاز تیمش به جذب بازیکنان جدید خاطرنشان کرد: دوست دارم تیمم را در همه نقاط تقویت کنم، اما اول از همه باید یک یا دو مهاجم گلزن جذب کنیم. تبریزی که ابتدای فصل از ما جدا شد. مسعود حسن‌زاده با مصدومیت به تیم آمد و خوب هم نشد. فک حبیب‌زاده در دیدار مقابل استقلال شکست و دو ماه نمی‌تواند بازی کند. حقدوست هم که سرباز است. من چه کار کنم؟

سرمربی ذوب‌آهن در پاسخ به این پرسش که چه بازیکنانی را برای خرید مدنظر دارد، اظهار داشت: دو سه گزینه را مدنظر داریم که شامل بازیکنان ایرانی و خارجی می‌شوند و هر چه زودتر به تیم ما اضافه می‌شوند.

این خبر حدود ۹ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.