باشگاه صنعت نفت آبادان درباره اتفاقات پیش‌آمده در بازی با پیکان نامه‌ای به‌ هیئت&#۱۶۰;فوتبال استان خوزستان ارسال کرد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از سایت باشگاه نفت آبادان، باشگاه صنعت نفت آبادان درباره اتفاقات پیش‌آمده در بازی با پیکان نامه‌ای به‌ هیئت فوتبال خوزستان ارسال کرد. در این نامه آمده است:

«جناب آقای کاظم طالقانی

رئیس محترم هیئت فوتبال استان خوزستان

با سلام و دعای خیر

احتراماً پیرو اتفاقات شکل گرفته در دیدار دو تیم صنعت نفت آبادان و پیکان تهران در چارچوب هفته هفتم لیگ برتر ۹۷-۹۸ ذکر نکات زیر حائز اهمیت است.

باشگاه صنعت نفت آبادان ضمن محکوم کردن شکل‌گیری اغتشاش و بحران در تمامی ورزشگاه‌های کشور خواهشمند است بعد از مطالعه موارد زیر درباره پیگیری حق تضییع‌ شده تیم فوتبال صنعت نفت آبادان و هواداران این مجموعه و جلوگیری از اتخاذ تصمیماتی که به سود فوتبال خوزستان نیست، اقدام لازم را مبذول فرمایید.

در دقیقه ۲۴ این دیدار در حالی که فردین عابدینی، مدافع تیم صنعت نفت در موقعیتی کاملاً تک به تک با دروازه‌بان حریف قرار داشت، با آشکارترین خطای ممکن در آستانه شش قدم پیکان روبه‌رو شد و در حالی که همگان انتظار اعلام خطای پنالتی و اخراج مدافع تیم تهرانی را داشتند، داور این دیدار نه تنها ضربه پنالتی را اعلام نکرد بلکه به پیکان این فرصت را داد تا در ادامه این بازی علی‌رغم نقض آشکار قوانین فوتبالی، بازی را ۱۱ نفره دنبال نماید.

در دقیقه ۶۰ مسابقه، دومین اشتباه مهلک و فاحش داور دیدار صنعت نفت - پیکان زمانی شکل گرفت که تکل و خطای آشکار بازیکن پیکان در محوطه ۱۸ قدم روی کرار جاسم باز هم دیده نشد.

و بالاخره اشتباه تأثیرگذار بعدی آقای موعود بنیادی‌فر در دقیقه ۸۴ دیدار محقق شد و خطای هند بازیکن پیکان که حتی برخی مدافعان تیم حریف نیز به صورت ضمنی به رخ دادنش اذعان داشتند، باز هم به شکل عجیبی از چشم داور میدان به دور ماند تا صنعت نفت در روزی که می‌توانست تیم پیروز میدان باشد سه پنالتی سوخته را هدیه بگیرد.

شایان ذکر است علاوه بر این سه اشتباه کشنده، تیم داوری مسابقه صنعت نفت - پیکان، با سوت‌های ممتدی که به ضرر صنعت نفت بود، به آستانه تحمل هواداران تیم ما حمله کرده و بانی اصلی ایجاد التهاب و بحران روی سکوها بود.

این خبر حدود ۸ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.