علیرضا امامی‌فر از پرسپولیس، حریف فردای سپیدرود رشت در هفته هفتم مسابقات فوتبال لیگ برتر باشگاه‌های کشور به عنوان تاکتیکی‌ترین تیم لیگ یاد کرد.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، علیرضا امامی‌فر در نشست خبری پیش از دیدار سپیدرود رشت مقابل پرسپولیس اظهار داشت: تعطیلات مسابقات لیگ برتر برای ما خوب بود و بازی فردا هم یک محک جدی برای ماست. همه از شرایط تیم ما آگاهی دارید و می‌دانید چطور فصل را آغاز کردیم.

وی در ادامه یادآور شد: ما با دو برنامه کوتاه مدت و بلند مدت به سپیدرود آمدیم. خودتان می‌دانید که تغییرات زیادی در ابتدای فصل در تیم ما رخ داده است، اما تلاش‌هایی صورت دادیم تا شرایط روز به روز بهتر شود و خوشبختانه تغییرات برای ما خوب بود. البته هنوز خیلی کار داریم و زمان زیادی لازم است تا به تیمی تبدیل شویم که می‌خواهیم.

مربی تیم فوتبال سپیدرود رشت با تمجید از تیم پرسپولیس یادآور شد: همه ما پرسپولیس و تفکری که در این تیم هست را خیلی خوب می‌شناسیم. بدون شک تاکتیکی‌ترین تیم لیگ پرسپولیس است. این تاکتیک حاصل تفکر و اندیشه برانکوست و کاملاً برای همه ما مشخص شده است. ما فردا مقابل تیمی به میدان خواهیم رفت که در آسیا به همه ما درس بزرگی داد، اینکه در فوتبال جایی برای ناامیدی وجود ندارد و تا زمانی که سوت پایان مسابقه به صدا درنیامده است باید تلاش کرد و مزدش را گرفت. کلاً زیبایی فوتبال به همین چیزهاست.

امامی‌فر همچنین تصریح کرد: ما در زمان ورودمان به باشگاه سپیدرود سعی کردیم نشاط و شادابی را بالا ببریم. خوشبختانه اعتمادی که به علی کریمی و کادرش وجود داشت باعث شد همه در این راستا تلاش کنیم. قطعاً فردا هم یک بازی خوب را مقابل پرسپولیس انجام می‌دهیم.

وی در این باره اضافه کرد: همان‌طور که در پرسپولیس به ما یاد داده شد به هوادار و تیم مقابل احترام بگذاریم و برای موفقیت تیم از هیچ تلاشی دریغ نکنیم، این تفکر را به بازیکنان تیم‌مان انتقال دادیم و از هواداران که هیچ وقت ما را تنها نگذاشتند، می‌خواهیم به حمایت‌شان از ما ادامه دهند و همه دست به دست هم دهیم تا به معنای واقعی و حرفه‌ای فوتبال بازی کنیم.

مربی تیم فوتبال سپیدرود رشت در واکنش به این سؤال که آیا تیمش می‌تواند به روند رو به رشد خود در بازی فردا ادامه دهد، عنوان کرد: ما تا پایان نیم‌فصل و حتی فصل برنامه‌ریزی‌های خود را انجام داده‌ایم، اما فوتبال شرایط خاص خودش را دارد و برخی مواقع اتفاقاتی رخ می‌دهد که قابل پیش‌بینی نیست و کادر باید در چنین مواقعی تصمیمات درستی را اتخاذ کند. با شرایطی که سپیدرود دارد تفکر ما کسب امتیاز در هر بازی است تا فاصله‌ای که بین ما و تیم‌های دیگر به وجود آمده است، جبران شود. ما بعد از بازی با پرسپولیس بازی‌های سختی را پیش رو داریم؛ دیدار با پیکان، ذوب‌آهن و تراکتورسازی که همه بازی‌های بسیار سختی هستند و ما این شرایط را پذیرفته‌ایم که به سپیدرود آمدیم و درصدد حل مشکلات هستیم.

امامی‌فر راجع به اینکه آیا هدف تیم سپیدرود بقا در لیگ است یا اهداف بلندتر پیش‌روی سپیدرودی‌ها قرار داده‌اند، گفت: ما بعد از بررسی شرایط به این نتیجه رسیدیم که حضور علی کریمی در سپیدرود در جهت حفظ تیم باسابقه‌ای چون سپیدرود در لیگ بوده است. کادر فعلی سپیدرود نمی‌خواهد این تیم به سرنوشت تیم‌هایی چون صبای قم، پاس تهران، برق شیراز و ... دچار شود. این اولین هدف ماست. مردم ایران این انتظار را از ما دارند و تلاش علی کریمی نیز حفظ این تیم در لیگ برتر است. در بحث دوم با توجه به شرایط اقتصادی که در تیم وجود دارد، فعلاً نمی‌شود هدفی را مشخص کرد. همان‌طور که گفتم برای ما بقا در لیگ مهم است و اینکه اجازه ندهیم شرایط پارسال پیش بیاید و سرنوشت‌مان در پایان فصل دست خودمان باشد.

امامی فر در پایان صحبت در مورد اعتراض باشگاه سپیدرود به تغییر ساعت بازی این تیم با پرسپولیس را به عوامل مدیریتی این باشگاه ارتباط داد.

این خبر حدود ۸ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.