باشگاه استقلال با هرگونه تغییر زمان دربی مخالف است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، هرچه به پنجم مهرماه، تاریخ اعلام شدهبرای برگزاری دربی پایتخت در هفته هشتم رقابت های لیگ برتر، نزدیک تر می شویم،شایعه تغییر تاریخ بازی و لغو آن بیشتر شنیده می شود.

علت آن هم فشردگی بازی های پرسپولیس در مهرماه است.آن ها پس از در همکوبیدن الدحیل، یکشنبه پیش رو باید به مصاف سپیدرود رشت بروند و روز دهم مهر،یعنیدرست پنج روز بعد از دربی حساس مقابل استقلال، باید در خاک قطر با تیم تا دندانمجهز و مسلح السد مصاف کنند.

با این حال اما آبی پوشان هیچ علاقه ای به تغییر تاریخ دربی ندارند ومصرانه خواهان برگزاری این بازی در روز مقرر هستند. آن ها بر این باورند همانطورکه پرسپولیس و سازمان لیگ برای تغییر تاریخ بازی سوپرجام همکاری نکردند و در نهایتهم به دلیل انصراف استقلال،حکم به قهرمانی پرسپولیس داده شد، حالا هم آن هاپیشنهاد احتمالی پرسپولیسی ها مبنی بر تغییر زمان دربی به جهت آمادگی بیشترنماینده ایران در لیگ قهرمانان آسیا را نخواهند پذیرفت و همان پنجشنبه ۵ مهر درورزشگاه آزادی از سرخ ها میزبانی خواهند کرد.

به نظر می آید که دربی هفته آینده دو تیم در همان زمان از پیش اعلامشده برگزار گردد و تاریخ آن عوض نشود زیرا چند روز پیش و هنگامی که بحث تغییر زمانبازی به تازگی شروع شده بود، برانکو ایوانکویچ اعلام کرد که پرسپولیس خواهان تعویقبازی نیست و دربی باید در همان روز مقرر برگزار شود. سعید فتاحی مسئول کمیتهبرگزاری مسابقات سازمان لیگ هم در صحبتی دیگر گفته بود که با توجه به رعایت فاصلهزمانی ۴ روزه برای بازی های پرسپولیس، هیچ دلیلی برای لغو دربی وجود ندارد و اینبازی طبق برنامه اعلام شده برگزار خواهد شد.

این خبر حدود ۹ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.