فوتبال جهان – خولن لوپتگی می‌گوید هنوز زمان مناسبی برای اضافه شدن وینیسیوس جونیور به لیست شاگردان او نیست.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، خولن لوپتگی در نشست خبری پیش از بازی فردا شب (چهارشنبه) رئال مادرید مقابل رم در اسپانیا از هفته نخست مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا به سؤالات خبرنگاران پاسخ داد که یکی از آنها درباره زمان پیوستن وینیسیوس جونیور به جمع کهکشانی‌ها بود.

وینیسیوس تابستان امسال از برزیل راهی اسپانیا شد، اما لوپتگی او را به تیم اصلی باشگاه رئال مادرید دعوت نکرد و برای کسب تجربه بیشتر از فوتبال اروپا به تیم دوم باشگاه، رئال مادرید کاستیا فرستاد.

لوپتگی اظهار داشت: وینیسیوس در کاستیا خیلی خوب دارد بازی می‌‌کند و به وقتش من درباره استفاده از او در تیم‌مان تصمیم می‌گیرم. ماریانو هر زمانی می‌تواند بازی کند، چون او در تیمش به صورت منظم بازی می‌کند و به ما کمک خواهد کرد.

لوپتگی درباره بحث جنجالی دروازه‌بان‌های رئال مادرید و اینکه از میان کیلور ناواس و تیبو کورتوا به کدام یک از آنها میدان خواهد داد، گفت: من قرار نیست درباره چیزی تصمیم‌‌گیری کنم. ما مثل همیشه برای دروازه‌مان دو گزینه عالی داریم، پس به تدریج باید آنها را ارزیابی کنیم. کیلور دارد کارش را خوب انجام می‌دهد. او بازیکنی جنگنده و رقابت‌طلب است.

در نبود کریستیانو رونالدویی که از رئال مادرید جدا شده است، فشار برای حفظ روند افتخارآفرینی در رقابت‌های اروپایی بیش از همه روی لوپتگی است.

سرمربی کهکشانی‌ها تأکید کرد: ما روی بازیکنانی که داریم تمرکز خواهیم کرد و تیم الان آماده است برای بردن همه جام‌ها بجنگد. من از این بابت مطمئنم. اولین چیزی که شما باید انجام دهید این است که به نشانه احترام به افتخارات رئال مادرید، بازیکنان و زین‌الدین زیدان کلاه از سر بردارید، چون من به شخصه برای عناوینی که آنها کسب کردند ارزش زیادی قائلم. فشار روی من؟ در هر تورنمنتی روی رئال مادرید فشار وجود دارد.

این خبر حدود ۹ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.