سرمربی تیم فوتبال اینتر با وجود شکست تیمش در هفته اول سری A از عملکرد شاگردان خود ابراز رضایت کرد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، لوچانو اسپالتی پس از باخت یک بر صفر تیمش در بازی شب گذشته (یکشنبه) مقابل ساسولو در اولین بازی نراتزوری در فصل ۱۹-۲۰۱۸ سری A از شیوه بازی حریف ایراد گرفت و از عملکرد مردان خودش دفاع کرد.

اسپالتی در پایان این دیدار که در ورزشگاه ماپی برگزار شد و تک گل دومنیکو براردی از روی نقطه پنالتی نتیجه آن را تعیین کرد، به خبرنگاران گفت: ساسولو در ضد حملات بسیار خوب کار کرد چون عقب نشستن، منتظر ماندن و سپس حمله کردن بسیار آسان است ضمن اینکه شیوه لو رفتن توپ توسط بازیکنان ما هم کار حریف را آسان تر می‌کرد.

اسپالتی افزود: بازی کردن میان خطوط و پیدا کردن مسیرهای مناسب پاسکاری در تجمع پرتعداد بازیکنان دو تیم در میانه میدان هم کار را برای ما سخت‌تر کرده بود. شرایط چمن ورزشگاه هم که واقعاً بازی را برای ما غیرممکن کرده بود. روی چنین زمینی واقعاً مهم نیست که شما چه تاکتیک‌ها و برنامه‌هایی در سر داشته باشید. روی چنین زمینی خیلی فرق می‌کند که شما بخواهید با یک بازی مبتنی بر پاسکاری و روی زمین به دروزاه حریف نزدیک شوید یا اینکه با پاس‌های بلند ضدحمله بزنید. ما عملاً بازی را به خاطر یک پنالتی باختیم و ساسولو هم موقعیت‌های زیادی خلق نکرد.

اسپالتی در بین دو نیمه دالبرت را از زمین بازی بیرون کشید و ایوان پریشیچ را به جای او به میدان فرستاد، که این تغییر تاکتیک سبب شد کوادوو آساموا به سمت چپ خط دفاعی برود. سرمربی نراتزوری در این خصوص هم تأکید کرد: دالبرت در خواندن دست حریف و پیش‌بینی حرکات بازیکنانش به اندازه کافی سرعت نداشت و قطعاً می‌توانست بهتر از این‌ها بازی کند اما با این وجود او هم لحظاتی خوب کار کرد و با سانترهایش برای حریف دردسرساز شد. تیم امروز در دقایق زیادی از مسابقه همان چیزی که لازم بود را ارائه کرد و تنها مشکلی که ما داشتیم این بود که بیش از اندازه در ضدحملات غافلگیر می‌شدیم و پیدا کردن فضا در حالی که تمام بازیکنان حریف در لاک دفاعی بودند به خصوص بعد از آنکه آنها گل زدند، سخت بود.

این خبر حدود ۸ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.