سرمربی یوونتوس از داشتن رونالدو در اولین بازی فصل جدید سری A خوشحال است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، ماسیمیلیانو آلگری از داشتن کریس رونالدو، فوق‌ستاره پرتغالی در اولین بازی فصل جدید تیمش، یوونتوس مقابل کیه‌وو ورونا خوشحال است.

او در کنفرانس خبری پیش از این بازی تیمش در هفته اول سری A ایتالیا گفت: امسال، فصلی جذاب در پیش داریم و لیگ، پر از بازیکنان بزرگ است. خوشبختانه ما نیز یکی از آن بازیکنان بزرگ را در تیم خود داریم؛ کریستیانو رونالدو. او از بازی و چگونگی شرایط لیگ جدید به وجد آمده. کریس بازیکنی متفاوت و فوق العاده است و این را با آمار و کارنامه دوران حرفه ای اش نشان داده. رونالدو متعلق به دسته متفاوتی از انسان هاست و برای هم‌تیمی‌هایش محرک مهمی به حساب می‌آید اما نباید گول این را بخوریم که با داشتن رونالدو حتما پیروز می‌شویم.در بهترین شرایط بدنی نیستیم و باید در بازی با کیه وو با ارائه یک بازی منظم، ۳ امتیاز بازی را بگیریم.رونالدو قطعا مقابل کیه‌وو به میدان می‌رود.

آلگری درباره خداحافظی مارکیزیو از تیم افزود: شخصا از کلودیو مارکیزیو به خاطر سال‌ها زحمت برای باشگاه یوونتوس تشکر می‌کنم. در ۴ فصل حضورم در یوونتوس، او بازیکنی عالی و یک فرد حرفه ای بود. فسخ قرارداد کلودیو یک توافق دو جانبه نامیده شد.

این خبر حدود ۸ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.