مدیر تیم فوتبال پرسپولیس گفت: دیگر باید بازی مقابل نفت مسجدسلیمان را فراموش کرده و به آبادان و دیدار با صنعت نفت فکر کنیم.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم, مصطفی قنبر‌پور بعد از تساوی‌ تیم فوتبال پرسپولیس مقابل نفت مسجدسلیمان, اظهار اشت: هفته چهارم را پشت سر گذاشتیم و همه شاهد بودند که بازی, بازی سختی بود. بازیکنان‌مان هرچه زدند به در بسته خورد. شاید مقداری خستگی باعث شد که نتیجه دلخواه رقم نخورد و بازیکنان‌ نتوانند دل هواداران را شاد کنند. به‌هرحال فوتبال همین است. تاکنون دو برد و دو تساوی داشته‌ایم و باید دیگر این بازی را فراموش کنیم و به بازی هفته آینده مقابل صنعت نفت آبادان فکر کنیم.

وی با بیان اینکه «یک تیم قهرمان باید تفکرات بزرگ داشته باشد»، خاطرنشان کرد: مطمئناً سعی‌مان این است که هفته آینده در آبادان یک بازی منطقی داشته باشیم, چرا که آنها میزبان هستند و یک تیم سخت‌کوش. بعد از بازی با صنعت نفت باید در لیگ قهرمانان آسیا به میدان برویم که امیدوارم با یک برد و کسب سه امتیاز با روحیه‌ای مضاعف به مصاف الدحیل برویم.

مدیر تیم فوتبال پرسپولیس در پاسخ به سؤالی مبنی بر اینکه چه زمانی قرار است جام قهرمانی سوپرجام به پرسپولیس اهدا شود، عنوان کرد: دیشب از سوی سازمان لیگ و فدراسیون فوتبال تماسی با گرشاسبی گرفته شده و قرار است تا جام را تا روز یکشنبه تحویل باشگاه بدهند.

قنبرپور در واکنش به این سؤال که آیا قرار است این جام را بدون هیچ مراسمی به پرسپولیس بدهند، اشاره کرد: چیزی که من از آن خبر دارم این است که تا یکشنبه قرار است جام را تحویل بدهند، هرچند ممکن است مراسمی باشد، اما من از آن بی‌اطلاع هستم. قطعاً سازمان لیگ و فدراسیون برای این مورد برنامه‌هایی خواهند داشت.

وی در ادامه با اشاره به دیدار پرسپولیس از الدحیل قطر در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا تصریح کرد: به نظر من همه مستحضر هستند که ما چهار بازیکن کلیدی‌مان را از دست داده‌ایم، اما چیزی که شاهد آن هستیم، یکدلی بچه‌هاست. پرسپولیس یک تیم است و بچه‌ها می‌دانند که شرایط چطور است و در چه تیمی بازی می‌کنند. مطمئناً تلاش می‌کنیم نام بزرگ پرسپولیس را حفظ کنیم. شاید در بازی رفت مقابل این تیم آن روی فوتبال خودش را به ما نشان دهد و آنجا هم نتیجه خوبی کسب کنیم.

مدیر تیم فوتبال پرسپولیس راجع به این سؤال که آیا بازیکنان پرسپولیس به مشکلات مالی اعتراض داشتند که بعد از این بازی حاضر به انجام مصاحبه نشدند، یادآور شد: گرشاسبی دیشب در اردوی تیم حضور پیدا کرد و با بچه‌ها صحبت کرد. قرار شد تا دوشنبه مقداری از مطالبات بازیکنان پرداخت شود تا همه بازیکنان به آرامش فکری برسند.

این خبر حدود ۸ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.