مهاجم تیم فوتبال مسجدسلیمان گفت که بازیکنان این تیم مقابل پرسپولیس به صورت مطلق دفاع نمی‌کردند بلکه فشردگی‌هایی در دفاع داشتند.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، پیمان میری پس از تساوی صفر-صفر نفت مسجد سلیمان مقابل پرسپولیس در هفته چهارم لیگ برتر فوتبال گفت: دو تیم بازی زیبایی ارائه کردند. ما هم مطابق دستورات ویسی وارد زمین شدیم و یک مساوی از پرسپولیس گرفتیم. چند موقعیت هم داشتیم که متأسفانه آنها را از دست دادیم. امیدوارم در دیدارهای بعدی از موقعیت‌های خود بهتر استفاده کنیم.

وی در خصوص اینکه نفتی‌ها مقابل پرسپولیس روی به دفاع مطلق آورده بودند، گفت: دفاع مطلق نمی‌کردیم بلکه در دفاع فشردگی داشتیم و تلاش می‌کردیم ضدحمله بسازیم که فکر می‌کنم در این امر موفق بودیم با این حال هدف اصلی ما گل نخوردن بود.

مهاجم نفت مسجد سلیمان درباره درگیری‌هایی که در هفته‌های اخیر میان هواداران تیم‌ها رخ می‌دهد، تصریح کرد: این اتفاقات خیلی زشت و زننده است. برخی‌ها فرزندان خود را به ورزشگاه می‌آورند و می‌خواهند از فوتبال لذت ببرند.

میری در خصوص اینکه یکی از هواداران نفت مسجد سلیمان هواداران پرسپولیس را با چاقو تهدید می‌کرد، خاطرنشان کرد: اگر اینگونه بوده من عذرخواهی می‌کنم. فکر می‌کنم اگر خانواده‌ها به ورزشگاه بیایند این اتفاقات به پایان می‌رسد و هجمه‌ها کمتر می‌شود.

این خبر حدود ۹ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.