اهواز ـ سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان گفت: به علت توهین هایی که به من می شود قصد خداحافظی از فوتبال را داشتم.

به گزارش خبرنگار مهر، سید سیروس پورموسوی امشب پس از پیروزی تیمش در برابر نساجی مازندران در نشست خبری پایان بازی اظهار کرد: متأسفانه عده ای نمی خواهند فولاد به آرامش برسد. در سال گذشته هم با وجود اینکه خوب نتیجه می گرفتیم عده ای به من توهین می کردند و جو تیم را به هم ریختند.

وی افزود: هواداران واقعی اعتراض می کنند ولی هیچگاه توهین نمی کنند. اگر هم اعتراضی کنند آخر بازی است نه درهمان اواسط بازی. هواداران باید بدانند فوتبال ۹۰ دقیقه است و نتیجه گرفتن در آن حوصله می خواهد.

پورموسوی با بیان اینکه امروز به لحاظ تاکتیکی خوب بودیم، گفت: امروز روی یک غفلت گل خوردیم ولی نظم تاکتیکی خود را حفظ کردیم و در نهایت به پیروزی دست یافتیم.

سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان با تأکید بر اینکه قصد داشت از فوتبال خداحافظی کند، گفت: بازیکنان من کم کاری نمی کنند و همه تلاش می کنند و نباید به آنها توهین کرد ضمن اینکه یکی از وظایف من حمایت از بازیکنان تیم است. وقتی روی سکوها به من هجمه وارد می شود بازیکنان عصبی می شوند و نمی توانند خوب بازی کنند.

به گزارش خبرنگار مهر، از سری رقابت‌های هفته چهارم لیگ برتر باشگاه‌های فوتبال ایران، امشب تیم های نساجی مازندران و فولاد خوزستان در اهواز به مصاف هم رفتند که در نهایت این بازی با پیروزی دو بر یک فولاد به پایان رسید.

این خبر حدود ۱ سال پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.