اهواز ـ سرمربی تیم فوتبال نساجی مازندران گفت: سه هفته داوری علیه ما بود در حالیکه می گویند علیه داور صحبت نکنید.

به گزارش خبرنگار مهر، جواد نکونام امشب پس از شکست تیمش در برابر فولاد خوزستان در نشست خبری پایان بازی اظهار کرد: برای این بازی روی نقاط ضعف فولاد به خوبی کار کرده بودیم و با شناخت کامل وارد این بازی شده بودیم.

وی افزود: متاسفانه در این بازی روی اشتباهات فردی گل خوردیم و از همان جایی گل دریافت کردیم که پیش بینی می کردیم.

نکونام در مورد پنالتی فولاد خوزستان نیز گفت: پنالتی فولاد در این بازی ۱۰۰ درصد اشتباه بود. سومین هفته است که داوری علیه ما بوده است.

سرمربی تیم نساجی مازندران ادامه داد: واقعا این پنالتی بسیار خنده دار بود ولی وقتی اعتراض می کنیم می گویند علیه داوری حرفی نزنید. سه هفته است که داوری علیه ما بوده ولی می گویند علیه داوری صحبت نکنید. این بازی را به راحتی باختیم.

نکونام افزود: با این پنالتی ذهن بازیکنان ما که در این موقع پیش بودند به هم ریخت و نتوانستند خود را جمع و جور کنند.

وی اظهار کرد: وقتی جلو بودیم داور چهارم مدام کنار من بود و با ما صحبت می کرد ولی بعد از پنالتی دیگر او را ندیدم.

نکونام در خصوص وضعیت تیمش نیز بیان کرد: ما هنوز در حال یارگیری هستیم و از این هفته با اضافه شدن بازیکنان جدید تیم ما کامل می شود.

سرمربی تیم نساجی در خصوص بازی ندادن به کریمی و جبوری دو بازیکن تیمش نیز گفت: به سئوال حاشیه ای جواب نمی دهم و فقط در مورد بازی صحبت می کنم.

به گزارش خبرنگار مهر، از سری رقابت‌های هفته چهارم لیگ برتر باشگاه‌های فوتبال ایران، امشب تیم های نساجی مازندران و فولاد خوزستان در اهواز به مصاف هم رفتند که در نهایت این بازی با پیروزی دو بر یک فولاد به پایان رسید.

این خبر حدود ۱ سال پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.