سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن تأکید کرد، رابطه خوب بین دو باشگاه ذوب‌آهن و سپاهان سبب شده است حاشیه‌ای ایجاد نشود.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری تسنیم از اصفهان، امید نمازی در نشست خبری پیش از مسابقه ذوب‌آهن اصفهان مقابل سپاهان اظهار داشت: دربی اصفهان، بازی حساسی است و فکر می‌کنم هم ما و هم سپاهان به دنبال پیروزی هستیم. بازی فردا، دربی است و حساسیت خودش را دارد و هر دو تیم برای پیروزی به زمین می‌آیند. امیدوارم بازی خوب و جالبی از آب در بیاید.

وی با یادآوری اینکه در آمریکا دربی را تجربه کرده است، گفت: دربی اصفهان، دربی خوبی است. هر تیم که پیروز شود، می‌تواند به خودش ببالد و سینه سپر کند. این دربی را تجربه نکرده‌ام، اما همان‌گونه که باید باشد، هست. تجربه‌ام در تیم ملی نشان داده که دربی اصفهان برای هر دو تیم اهمیت بسیاری دارد و هر دو برای کسب سه امتیاز تلاش می‌کنند.

سرمربی ذوب‌آهن با تمجید از همتای سپاهانی‌اش گفت: قلعه‌نویی در لیگ ایران موفق بوده و قهرمانی‌های بسیاری به دست آورده است. او سبک خودش را دارد و بیشتر روی قدرت بدنی بازیکنان حساب می‌کند. قلعه‌نویی تلاش می‌کند تیمش را تحمیل کند و جایی که نیاز باشد، رو به بازی مستقیم می‌آورد. حضور مهاجمی مثل استنلی کی‌روش، یک آوانتاژ (امتیاز) برای آنهاست که از او استفاده می‌کنند. البته سپاهان بازیکنانی دارد که می‌توانند به خوبی روی زمین بازی کنند.

نمازی درباره غایبان تیمش برای دیدار فردا تصریح کرد: مهران درخشان‌مهر هفته گذشته کارت قرمز گرفت و او را در اختیار نداریم. مصدومیت به خصوصی نداریم و تیم ما آماده است. با اعتمادبه‌نفس بالایی به بازی می‌آییم و ما نیز غیر از این نیستیم و دو سبک مختلف داریم. ما به دنبال بازی در زمین حریف هستیم و دنبال شیوه تهاجمی خواهیم بود. اگر سپاهان هم تهاجمی بازی کند، بازی شیرین و خوبی خواهد بود.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا مسعود ابراهیم‌زاده می‌تواند ذوب‌آهن را مقابل سپاهان همراهی کند، خاطرنشان کرد: ابراهیم‌زاده پس از مصدومیت چند روزی است که تمرین می‌کند. امروز از این بازیکن تست می‌گیریم، اما اگر او هم نتواند ما را همراهی کند، بازیکنان خوب دیگری داریم.

سرمربی سپاهان در مورد وضعیت مسعود حسن‌زاده اظهار داشت: او از ناحیه زانو مصدوم است و نیاز به زمان دارد. او باید خودش را از نظر فیزیکی به سایر اعضای تیم برساند. حسن‌زاده را در اختیار بدنساز قرار داده‌ایم تا هر چه زودتر به شرایط فیزیکی خوبی برسد.

نمازی با تمجید از سعید آذری مدیرعامل باشگاه ذوب‌آهن گفت: آذری همیشه سعی کرده روابط دو باشگاه را خوب نگه دارد و به هواداران تیم ما گفته است که اگر به ورزشگاه نیایند، جایگاه آنها را به سپاهانی‌ها می‌دهد. در فصل نقل‌وانتقالات هم بازیکنان بین دو تیم به راحتی جابه‌جا شده‌اند. درباره تماشاگران هم باید بگویم تمرکزم روی مسائل فنی است و نمی‌توانم اظهارنظری داشته باشم. البته ما همیشه دوست داریم هواداران تیم را حمایت کنند، یاز دوازدهم ما باشند و به تیم انرژی بدهند.

وی درخصوص نقل‌وانتقالات زیاد بین دو باشگاه اصفهانی و جذب توحید غلامی توسط ذوب‌آهن از تیم سپاهان تصریح کرد: نقل‌وانتقالات بین دو تیم، موردی معمولی در فوتبال حرفه‌ای است و شاید در یک شهر کمتر باشد، اما رابطه خوب بین دو باشگاه سبب شده حاشیه‌ای ایجاد نشود. غلامی یک هفته با ما تمرین کرده است و جایی که نیاز باشد، به تیم اضافه می‌شود.

این خبر حدود ۹ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.