هفته ششم لیگ برتر فوتسال امروز و فردا برگزار می‌شود و تیم مس سونگون پس از قهرمانی در مسابقات فوتسال باشگاه‌های آسیا دوباره در لیگ برتر به میدان خواهد رفت.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، هفته ششم لیگ برتر فوتسال امروز (پنجشنبه) با سه دیدار آغاز و چهار دیدار باقی‌مانده در روز جمعه برگزار خواهد شد.

این هفته در حالی برگزار می‌شود که تیم مس سونگون ورزقان پس از قهرمانی در مسابقات فوتسال باشگاه‌های آسیا به لیگ برتر بازگشته و باید به مصاف مقاومت البرز برود. شاگردان حمید بی‌غم که یک دیدار معوقه در هفته پنجم دارند، حالا برای دفاع از عنوان قهرمانی لیگ برتر تلاش خواهند کرد و امید دارند بتوانند اختلاف امتیاز پنج امتیازی خود را با صدر جدول جبران کنند.

در دیگر دیدارهای مهم هفته ششم، گیتی‌پسندِ صدرنشین پس از سه پیروزی متوالی میزبان سن‌ایچ ساوه، تیم هشت امتیازی جدول است. شاگردان رضا لک که مانند چند سال گذشته یکی از مدعیان قهرمانی لیگ به شمار می‌آیند، شروع خوبی در این فصل داشته‌اند و با چهار پیروزی، یک تساوی و کسب ۱۳ امتیاز در صدر جدول قرار دارند.

پشت سر این تیم ارژن شیراز میهمان ناخوانده تیم‌های بالانشین‌ جدول است. شیرازی‌ها پس از شکست هفته نخست مقابل آذرخش بندرعباس، در هفته دوم به تساوی ارزشمند خانگی مقابل مس سونگون رسیدند و پس از آن سه پیروزی متوالی را در هفته‌های سوم، چهارم و پنجم کسب کرده‌اند. شاگردان کمالی برای ادامه روند موفقیت خود این هفته در یکی از حساس‌ترین دیدارها به مصاف حفاری اهواز خواهند رفت.

سایر مسابقات نیز در حالی برگزار خواهد شد که دو تیم اهورا بهبهان و مقاومت قرچک با گذشت پنج هفته هنوز موفق به کسب پیروزی نشده‌اند و سایر تیم‌ها هم برای کم کردن فاصله خود با تیم‌های بالانشین تلاش خواهند کرد.

برنامه کامل مسابقات هفته ششم لیگ برتر فوتسال به شرح زیر است:

پنجشنبه ۲۵ مرداد

* مقاومت قرچک - پارسیان شهر قدس

داوران: فرزین صالح، علیرضا قربانی، مجید اکبری و مصطفی کرد

* اهوارای بهبهان - شهروند ساری

داوران: حسین وحدتی، رضا پورشایگان، جواد دهقان و امیرمختار رودساز

* گیتی پسند اصفهان - سن ایچ ساوه

داوران: رضا وثوقی، حسین توانا، ولی امجدی و علی اسماعیل سزاری

جمعه ۲۶ مرداد

* ملی حفاری ایران - لبنیات ارژن شیراز

داوران: مجید فراهانی، ولی صفارها، بهنام نبی‌پور و رضا کیامنش

* شهرداری ساوه - فرش آرا مشهد

داوران: اسماعیل کمربسته، علی زنگنه، میرهادی اسماعیلی و مصطفی زینی

* مقاومت البرز - مس سونگون ورزقان

داوران: علی حجی‌زاده، ابراهیم آخوندی، ابراهیم مهرابی افشار و یوسف صادقی

* سوهان محمدسیماقم - آذرخش بندرعباس

داوران: سجاد فتحی، احسان سبزواری، وحید سکوتی و علی احمدی

این خبر حدود ۳ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.