سرمربی تیم امید عربستان گفت که تیمش فرصت‌های بسیار خوبی را مقابل ایران از دست داده است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم،‌ سعد علی‌الشهری بعد از تساوی بدون گل تیمش مقابل تیم امید ایران گفت: بازی بسیار سختی بود، روند بازی طوری بود که باید با تمرکز بالا به میدان می‌رفتیم. بیش از چهار موقعیت گلزنی بسیار خوب داشتیم که از آنها استفاده نکردیم. اتفاقات زیادی در جریان بازی افتاد و در نهایت به تساوی رسیدیم. امیدوارم در دیدارهای آینده از فرصت‌هایمان استفاده کنیم.

وی افزود: باز هم تأکید می‌کنم بازی سختی را پشت سر گذاشتیم و کیفیت بدی نداشتیم. فرصت داریم که در ادامه بهتر شویم و امیدوارم به قهرمانی برسیم. کره شمالی هم تیم قوی است که در این گروه قرار دارد و برای اینکه صعود کنیم باید ببینیم که به چه شکل پیشرفت می‌کنیم.

سرمربی تیم امید عربستان در ادامه یادآور شد: هوا بسیار گرم و شرجی بود و این مسئله روی عملکرد تیم تأثیر می‌گذارد، باید در این شرایط منسجم و خوب باشیم و در این وضع هم می‌توان صاحب فضا و موقعیت شد. اگر قدرتمند باشید می‌توانید در این وضعیت هم به موفقیت برسید، البته ما در این فضا بیگانه نیستیم و در عربستان هم گاهی هوا گرم می‌شود.

وی در پاسخ به سؤالی در رابطه با اینکه با توجه به حضور تیم‌های قدرتمند در این گروه شانس کدام تیم‌ها را صاحب شانس صعود می‌داند، عنوان کرد: نمی‌توان این مسئله را پیش‌بینی کرد، اما سه تیم ایران، عربستان و کره شمالی شانس صعود دارند که امیدوارم ما به عنوان تیم اول صعود کنیم.

این خبر حدود ۱ سال پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.