بازیکن ایتالیایی خط میانی بانوی پیر فصل آینده در لیگ برتر پرتغال توپ خواهد زد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، مدیر برنامه‌های استفانو استورارو، هافبک تیم فوتبال یوونتوس اعلام کرد که این بازیکن ایتالیایی به تیم اسپورتینگ لیسبون پرتغال ملحق خواهد شد.

او به سایت توتویووه گفت: استفانو صبح امروز به لیسبون می‌رود. او به عنوان بازیکن قرضی راهی این تیم می‌شود. اینکه ما با تیم واتفورد و چند تیم انگلیسی دیگر مذاکره داشتیم هم صحت دارد. او چند مشتری ایتالیایی هم داشت و خوشحال کننده است که می‌بینیم او اینقدر طرفدار دارد. بعد از تقریباً ۴ سال حضور در یوونتوس او به عنوان یک بازیکن نیاز داشت که وارد مرحله‌ جدیدی شود و برای بازیکنی مانند او همه چیز در داشتن فرصت بازی خلاصه می‌شود.

مدیر برنامه‌های استورارو ادامه داد: داشتن فرصت بازی به شما امکان افزایش اعتماد به نفس‌تان را می‌دهد و تصمیم استورارو برای رفتن به خارج از ایتالیا هم به پخته‌تر شدن او کمک می‌کند. مقصد بعدی او می‌توانست انگلیس، اسپانیا یا پرتغال باشد و او اسپورتینگ را انتخاب کرد. قطعاً صحبت‌های کریستیانو رونالدو درباره اسپورتینگ و فوتبال پرتغال در تصمیم او تأثیرگذار بوده است.

در همین حال نشریه توتواسپورت نوشته است که کلودیو رانیری، سرمربی ایتالیایی سابق لسترسیتی ممکن است راه استوراروی ۲۵ ساله را در پیش بگیرد و به اسپورتینگ لیسبون ملحق شود.

این خبر حدود ۶ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.