مهاجم برزیلی جدید کهکشانی‌ها پس از شرکت در مراسم معارفه‌اش به عنوان بازیکن جدید قهرمان اروپا، بر انگیزه خود برای دادن پاسخ اعتماد مسئولان این باشگاه تأکید کرد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، مراسم معارفه وینیسیوس جونیور، بازیکن جدید تیم فوتبال رئال مادرید امروز (جمعه) با حضور سه هزار و ۵۰۰ هوادار کهکشانی‌ها و هموطن سرشناس او رونالدو نازاریو، در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو برگزار شد و او پس از امضای قرارادش رسماً به عضویت پرافتخارترین باشگاه اسپانیا درآمد.

او پس از مراسم معارفه‌اش به خبرنگاران گفت: بازی در رئال مادرید بزرگ‌ترین فرصتی است که یک بازیکن می‌تواند به دست آورد و من می‌خواهم با تمام وجود تلاش کنم تا ثابت کنم که لیاقت این فرصت را داشته‌ام. من از یک خانواده ساده می‌آیم که برای من رؤیاها و ارزش‌های بزرگی را ساخته است و حالا یکی از رؤیاهایم که بازی برای بزرگ‌ترین باشگاه دنیا با تنها ۱۸ سال است، محقق شده و امیدوارم که آماده خدمت به سرمربی تیم و هم‌تیمی‌هایم باشم. می‌دانم که تطبیق دادن خودم با شرایط جدید کار آسانی نیست. از فلورنتینو پرس (رئیس باشگاه) و دیگر عواملی که در انتقال من نقش داشتند، تشکر می‌کنم.

مهاجم سابق فلامنگوی برزیل ادامه داد: نمی‌توانم واژه‌های مناسبی برای توصیف حس و حالی که دارم، پیدا کنم. بازی من شباهت زیادی به نیمار دارد، اگرچه من از شیوه هر بازیکن بزرگی مثل رونالدو هم الگوبرداری کرده‌ام. من در فصل پیش رو در رئال مادرید می‌مانم و به صورت قرضی به تیمی دیگر نمی‌روم. مسئولان باشگاه تصمیم خواهند گرفت که آیا لازم است برای کاستیا (تیم دوم باشگاه رئال مادرید) بازی کنم یا نه.

وینیسوس جونیور سپس به رؤیایش برای هم‌تیمی شدن با هموطن خود نیمار اشاره داشت و تأکید کرد: نیمار الگوی من است و کسی که به دقت بازی‌هایش را دنبال می‌کنم. من رؤیای بازی در کنار نیمار را دارم و اگر خدا بخواهد با او در تیم ملی برزیل بازی خواهم کرد.

یکی دیگر از رؤیاهای وینیسوس بازی در کنار کریستیانو رونالدو بود که با رفتن این بازیکن پرتغالی به یوونتوس محقق نشد. او در این خصوص هم عنوان کرد: رونالدو از اسطوره‌های رئال مادرید است، یکی که تمام دنیا دوستش دارند. اما من از اینکه در کنار بیل یا بنزما می‌کنم راضی‌ام. رئال هنوز هم بازیکن بزرگ زیادی دارد که جزو بهترین‌ها هستند. می‌خواهم در کنارشان بازی و به آنها کمک کنم.

این خبر حدود ۷ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.