مدیرعامل باشگاه سایپا درباره شکایت این باشگاه از بازیکن جدید تیم فوتبال استقلال گفت: در این زمینه شکایت‌مان را اصلاح کردیم و نامه جدیدی را به فدراسیون ارسال می‌کنیم.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، روزبه وثوق احمدی، رئیس کمیته تعیین وضعیت فدراسیون فوتبال در خصوص شکایت باشگاه سایپا از صیادمنش گفت: شکایت باشگاه سایپا از صیادمنش به دست ما رسید، اما مشخص نبود که دقیقاً چه خواسته‌ای دارند، به همین دلیل پاسخ دادیم که درخواست‌تان ناقص است و دوباره باید ادعای شکایت کنید.

رضا درویش در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، در این خصوص اظهار داشت: بله، ما در این زمینه پیگیری و شکایت‌مان را اصلاح کردیم. قرار شد نامه‌ای جدید در خصوص شکایت از صیادمنش به کمیته تعیین وضعیت فدراسیون فوتبال بفرستیم و در این نامه تمام موارد و خواسته‌های‌مان را ذکر کنیم. خواسته ما این است که چطور صیادمنش که با ما قرارداد داشت توانسته با باشگاه استقلال قراردادی جدید ببندد.

وی در خصوص شرایط حال حاضر تیم سایپا تصریح کرد: خداراشکر اردوهای خوبی در اردبیل و رامسر برگزار کردیم و بازیکنان آمادگی خوبی دارند. در ادامه روند آماده‌سازی‌‌مان دو دیدار تدارکاتی با مس رفسنجان (عصر امروز) و پارس جنوبی (فردا بعدازظهر) برگزار خواهیم کرد.

مدیرعامل باشگاه سایپا ادامه داد: باشگاه سایپا در تمام رده‌های ملی ۲۵ بازیکن ملی‌پوش دارد. سایپا با جوانانش خدمات زیادی به فوتبال ایران کرده است.

این خبر حدود ۹ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.