مامه‌تیام همچنان اصرار دارد فقط ۶ماه دیگر در جمع آبی‌ها می‌ماند اما با پیشنهاد مالی بهتر!

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ مامه‌تیام بندهایی در قرارداد یک سال و نیمه اش دارد که می گذارد به سادگی جدا شود. او می گوید حاضر است ۶ ماه دیگر در استقلال بماند اما به شرطی که متممی به قرارداد فعلی اش افزوده شود و بعد بتواند برود.

استقلال احتمالا در شش ماه آینده با مشکل دلاری روبرو نخواهد بود. آنها یک میلیون دلار از جام جهانی می گیرند. اقلا ۳۰۰ هزار یورو دریافتی از انتقال مجید حسینی خواهند داشت و مطالبات خوبی هم از لیگ قهرمانان آسیا خواهند داشت که فعلا کارشان را راه می اندازد.

برنامه شفر و تیمش هم این است که بتوانند در لیگ قهرمانان آسیا پیش بروند. بردن السد خیلی دور از دسترس نیست و با پیروزی در این دو بازی رفت و برگشت، رسیدن به جمع ۴ تیم برتر آسیا چندصد هزار دلار دیگر هم به سبد دریافتی‌شان افزوده می شود.

پس تیام برای گرفتن پول هایش خیلی دغدغه ای ندارد. همانطور که شفر باور دارد با این ارقام می شود تیم را پیش برد.

تیام هم برای ماندن در استقلال اقلا تا ژانویه امید زیادی دارد. این بازیکن نهایتا ۲۷ساله می داند این قمار ۶ماهه می تواند بازاری چدید برایش بسازد. درخشش با استقلال در آسیا یعنی او می تواند به تیم هایی برود که از آنجا به آسیا دیپورت شده است. قهرمانی با استقلال در آسیا می تواند او را به بازی های جام باشگاه های جهان بفرستد. جایی که ویترینی است برای ترانسفر بزرگ زمستانی. چیزی که برایش می تواند از همه رویاهای موقتش بگذرد.

این باوری است که وینفرد شفر هم به تیمش دارد. رویایی که مرد آلمانی را با همه مشکلات در استقلال نگه داشته است. اینکه بتواند تیمش را با ستاره هایش در همین شرایط نگه دارد .

اگر هم ۶ ماه بعد اتفاق بزرگ برای‌شان نیفتد، او هم پولش را گرفته و باز همین مشتری های آسیایی برایش سر و دست می شکنند و پولی بیشتر از استقلال قطعا همین اطراف گیرش می آید.

مدیریت فعلی استقلال اما با اشتباهات بزرگ قبلی، حالا هم توان بازی برد – برد با ستاره سنگالی را ندارد.

همه این ها در شرایطی است که ابتدا استقلالی ها برای پول او مذاکره کنند که آن هم در این روزها ممکن نیست چراکه استقلال فعلا مذاکره کننده ای ندارد.

این خبر حدود ۸ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.