یک منبع خبری نزدیک به باشگاه یوونتوس از احتمال بازگشت هافبک سابق این تیم به تورین در آینده‌ای نزدیک خبر داده است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، نشریه توتواسپورت تورین، مدعی شده است که پل پوگبا تنها دو سال پس از قرارداد ۱۰۵ میلیون یورویی‌اش با شیاطین سرخ هوای برگشتن به یوونتوس را در سر دارد.

طبق اعای این نشریه، هافبکی که این هفته با فرانسوی‌ها قهرمان جام جهانی شد، از نادیده گرفته شدن‌های متوالی توسط ژوزه مورینیو خسته شده و می‌خواهد اولدترافورد را ترک کند و در شرایطی مشابه به انتقالش به من‌یونایتد در سال ۲۰۱۶، ترجیح می‌دهد به تیمی برود که از آن شناخت کافی دارد و این بدان معناست که او یوونتوس را به دیگر مشتریانش ترجیح می‌دهد.

علاوه بر این، ورود کریستیانو رونالدو به یوونتوس که موازنه قدرت در فوتبال اروپا را تغییر داده و این تیم را به یکی از مدعیان قهرمانی در لیگ قهرمانان تبدیل کرده، مزید بر علت شده که پوگبا بار دیگر بخواهد در تورین بازی کند.

در همین حال فیلمی از پوگبا پس از پیروزی فرانسوی‌ها در فینال جام جهانی منتشر شده که او را در حال شوخی کردن با هم‌تیمی‌اش بلیز متویدی، هافبک یوونتوس نشان می‌دهد و در آن متویدی از او می‌پرسد که آیا حاضر است به یوونتوس برگردد و هافبک شیاطین سرخ با لبخند می‌‌گوید: آه... بانوی پیر! بانوی پیر!

این خبر حدود ۸ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.