مهاجم تیم ملی ایران گفت:حضور در جام جهانی باورنکردنی بود.

به گزارش سایت رسمی فدراسیون فوتبال،علیرضا جهانبخش در گفت و گو با مجله کنفدراسیون فوتبال آسیا،عنوان کرد:یکی از شگفت انگیزترین لحظات که من هنوز به یاد دارم بازی ایران استرالیا در سال ۱۹۹۸ است؛ زمانی که من پنج یا شش سال سن داشتم و واکنش دراماتیک ایران ها را برای صعود به جام جهانی به خاطر دارم. مردم در خیابان بودند و همه خوشحال از این موضوع.

وی درباره علاقه خود به سایر ورزش ها گفت:من ورزش های مختلفی را امتحان کردم، کونگ فو و دو و میدانی. زمانی که من ۱۲ ساله بودم یکی از معلمان ورزشم در مدرسه به من گفته بود باید بین فوتبال و فوتسال یکی را انتخاب کنم. و در آن زمان ترجیح دادم فوتبال بازی کنم.به یاد دارم زمانی که مدرسه میرفتم، دوست داشتم مدرسه زودتر تمام شود و بتوانم در کوچه با دوستانم فوتبال بازی کنم. سرما و گرما برای من مهم نبود؛ مهم فوتبال بود؛ چراکه خیلی به من خوش می گذشت.

جهانبخش درباره حضورش در آلکمار بیان داشت:من سه پیشنهاد داشتم و آلکمار بهترین شان بود که در آن زمان داشتم، و بسیار خوشحالم که به این تیم رفتم.

وی درباره حضورش در جام جهانی برزیل گفت:اولین جام جهانی باور نکردنی بود.پس از شش ماه بازی در اروپا، در سن ۱۹ سالگی تجربه خوبی برای من بود. 

وی تصریح کرد:می دانم که از این به بعد انتظارها از من بیشتر می شود فقط سعی می کنم تا زمانی که پیراهن تیم ملی را بر تن دارم، بهترین کار را انجام دهم.یکی از چیزهایی که من همیشه رویای آن را دارم، پیروزی در جام ملت های آسیا با ایران است.

این خبر حدود ۸ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.