باشگاه اینتر می‌خواهد خرید هافبک کرواتش را برای مشتریان او بسیار سخت کند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، باشگاه اینتر به مارسلو بروزوویچ پیشنهاد تمدید قرارداد داده و قصد دارد بند فسخ را از قراردادی جدیدش با این بازیکن کروات حذف کند.

به موجب قرارداد فعلی طرفین، مشتریان بروزوویچ می‌توانند با پرداخت ۵۰ میلیون یورو به اینتر به عنوان غرامت فسخ او را از چنگ نراتزوری درآوردند. درخشش این بازیکن کروات در جام جهانی که تا فینال رقابت‌ها هم صعود کرد و تأثیرگذاری محسوس او بر عملکرد تیم زلاتکو دالیچ، سبب شده که او در کانون توجه تیم‌های مطرح اروپایی قرار بگیرد اما اینتر نمی‌خواهد به همین آسانی بازیکنی که تا سال ۲۰۲۱ با او قرارداد دارد را از دست بدهد.

طبق گزارش سایت توتومرکاتو، بروزوویچ – کسی که منچستریونایتد مشتری پروپاقرص اوست و ژوزه مورینیو هم چند روز پیش دوباره به تمایلش برای خرید او اعتراف کرد – در حال حاضر از اینتر سالانه ۲.۵ میلیون یورو حقوق می‌گیرد.

پایین بودن غرامت فسخ قرارداد این بازیکن ملی‌پوش با اینتر سبب شده که آبی‌و‌مشکی‌پوشان شهر میلان به فکر افزایش چشمگیر یا حذف بند قرارداد او بیفتد. اگرچه بند فسخ قرارداد بروزوویچ شامل بازار نقل و انتقالات تابستان امسال نمی‌شود، اما اینتر نمی‌خواهد که در بازار فصول آینده هم این بازی ۲۵ ساله را با رقمی نسبتاً پایین از دست بدهد.

این خبر حدود ۸ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.