مدیرعامل تربیت بدنی آستان قدس رضوی گفت: از لحاظ امکانات سخت‌افزاری آمادگی کامل برای میزبانی از دیدار پدیده و پرسپولیس را داریم.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، قرار بود دیدار‌های پدیده مقابل پرسپولیس و استقلال در ورزشگاه ثامن مشهد برگزار شود اما عدم رسیدگی باعث شده این ورزشگاه شرایط میزبانی از دیدار پدیده و پرسپولیس در هفته اول هجدهمین دوره لیگ برتر که از ۴ مرداد ماه آغاز می‌شود را نداشته باشد. زمین چمن این ورزشگاه قرار بود از ابتدای سال جاری زیر کشت برود اما این اتفاق رخ نداد. از طرفی اسکوربورد ورزشگاه ثامن و سیستم گرمایش و سرمایش ورزشگاه ثامن هم با مشکلاتی مواجه و رسیدگی به آنها هزینه‌بر است.

با شرایط موجود سازمان لیگ امروز رسما اعلام کرد دیدار پدیده و پرسپولیس در تاریخ ۴ مرداد در ورزشگاه امام‌ رضا (ع) برگزار خواهد شد. اتفاقی که مشهدی‌ها چندان به آن خوشبین نیستند و اعتقاد دارند برخی عوامل در این استان اجازه برگزاری بازی‌های مهم در ورزشگاه امام رضا را نمی‌دهند.

علی‌اکبر هاشمی جواهری مدیرعامل تربیت‌بدنی آستان قدس رضوی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در مورد اعلام سازمان لیگ مبنی بر میزبانی ورزشگاه امام رضا (ع) از دیدار پدیده و پرسپولیس گفت: ما نه تنها مشکلی برای میزبانی از این مسابقه نداریم بلکه آماده هستیم تا تمامی دیدار‌های تیم پدیده در مشهد را میزبانی کنیم.

وی افزود: واقعیت این است که از لحاظ امکانات سخت‌افزاری برای میزبانی از تمام بازی‌های پدیده در لیگ برتر آماده‌ایم اما اینکه شورای تامین اجازه برگزاری بازی پدیده و پرسپولیس بدهد یا نه مصلحت خودشان است.

مدیرعامل تربیت‌بدنی آستان قدس رضوی یادآور شد: بعد از اینکه سازمان لیگ اعلام کرد بازی پدیده و پرسپولیس در هفته اول لیگ برتر در مشهد برگزار خواهد شد ما هم به آقای برادران (رئیس هیئت فوتبال استان مشهد) اعلام کردیم برای عقد قرارداد با ورزشگاه و پرداخت هزینه اقدام کنند.

این خبر حدود ۷ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.