سرخپوشان در آخرین روز تمرینات خود در واراژدین و پیش از بازگشت به آب و هوای گرم تهران، بارندگی شدیدی را تجربه کردند که آنها را راهی سالن کرد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، واراژدین صبح امروز (چهارشنبه) شاهد بارندگی شدید و دامنه‌داری بود که باعث شد سرخپوشان تمرین نوبت اول امروزشان را در سالن انجام بدهند.

* تمرین پرسپولیس در دو بخش سالن بدنسازی و سالن فوتسال انجام شد. بازیکنان در ابتدا و انتهای تمرین به سالن بدنسازی و وزنه رفتند که مجموع این تمرینات ۱۰۰ دقیقه به طول انجامید.

* شروع تمرین در سالن بدنسازی بود که در این تمرین همه نفرات حضور داشتند. بخش دوم تمرین در سالن فوتسال انجام شد.

* در سالن فوتسال در کنار کارهای بدنی، کار با توپ و بازی فوتبال هم در دستور کار قرار گرفت که در این بخش به روال روزهای گذشته، ربیع‌خواه، سرخپوشان را همراهی نکرد. سرخپوشان برای پایان دادن به تمرین خود نیز وارد سالن بدنسازی شدند و به کار با وزنه پرداختند.

* آخرین تمرین پرسپولیس در واراژدین عصر امروز انجام خواهد شد، چرا که سرخپوشان پیش از ظهر فردا پنجشنبه برای بازگشت به تهران، محل اردوی خود را به قصد زاگرب و از آنجا به دبی و سپس تهران ترک می‌کنند.

تمرین عصر امروز یک ساعت زودتر از موعد قبلی و از ساعت ۱۶:۳۰ به وقت محلی آغاز می‌شود که این موضوع به دلیل بازی امشب کرواسی - انگلیس در مرحله نیمه نهایی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه است.

این خبر حدود ۷ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.