رئیس‌جمهور روسیه پیش از بازی فینال جام جهانی ۲۰۱۸ فوتبال در ورزشگاه لوژنیکی مسکو پذیرای همتای فرانسوی خود خواهد بود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، کاخ کرملین برقراری ارتباط ولادیمیر پوتین با امانوئل ماکرون که برای سفر به روسیه جهت تماشای بازی فینال جام جهانی ۲۰۱۸ برنامه‌ریزی می‌کند را مورد تایید قرار داد. پیش از این خبرگزاری فرانسه از تصمیم رئیس‌جمهور این کشور برای سفر به مسکو همراه همسرش خبر داده بود.

امانوئل ماکرون شب گذشته (سه‌شنبه) با حضور در ورزشگاه کرتوفسکی شهر سن پترزبورگ شاهد پیروزی یک بر صفر تیم ملی فوتبال فرانسه برابر بلژیک و راهیابی این تیم به فینال جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه بود.

خبر دیگر از روسیه و جام جهانی ۲۰۱۸ اظهارنظر پیشکسوت قدیمی فوتبال روسیه درباره رویارویی امشب تیم‌های ملی فوتبال کرواسی و انگلیس است.

والری نپومنیاشچی گفت: بازیکنان تیم ملی فوتبال کرواسی شاید به خاطر بازی‌های اخیر مرحله پلی‌آف جام جهانی ۲۰۱۸ دیگر هیجان کافی در بازی با انگلیس نداشته باشند. به نظرم توان و احساس آنها در ۲ بازی اخیر ۱۲۰ دقیقه‌ای تخلیه شده است که برای رویارویی با انگلیس کافی نخواهند بود. انگلیس تیم شجاع و جوان است. انگیزه زیادی برای مبارزه دارند و فکر می‌کنم نسبت به کرواسی مزیت‌هایی دارند.

تیم‌های ملی فوتبال انگلیس و کرواسی از ساعت ۲۲:۳۰ دقیقه امشب در ورزشگاه لوژنیکی مسکو به مصاف هم می‌روند و تیم برنده حریف فرانسه در فینال جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه می‌شود.

این خبر حدود ۷ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.