تیم ملی سوئد به جمع ۸ تیم برتر جام‌جهانی ۲۰۱۸ راه یافت.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، تیم‌های سوئد و سوئیس از ساعت ۱۸:۳۰ امروز به وقت تهران در ورزشگاه سن‌پترزبورگ به قضاوت دامیر اسکومینا از اسلوونی هفتمین بازی مرحله یک‌هشتم‌نهایی جام‌جهانی ۲۰۱۸ را انجام دادند که سوئد با برتری یک بر صفر به پیشروی خودش ادامه داد و به مرحله یک‌چهارم‌نهایی راه یافت.

نیمه اول

در شروع رقابت سوئد ۲ فرصت مناسب را از دست داد و اشتباهات زومر، سنگربان رقیب هم باعث گلزنی تیم شمال اروپا نشد. در ادامه سوئیس از سایه خارج شد و چند حمله موثر داشت اما هوشیاری مدافعان سوئد مانع لرزیدن تور دروازه‌شان شد.

در دقایق پایانی سوئد با بی‌دقتی چند فرصت خوب را هدر داد.در نهایت در شرایطی که لوستیگ از سوئد با کارت زرد داور از بازی بعدی محروم شد، نیمه اول تحت تاثیر قضاوت نه‌چندان خوب داور بدون گل خاتمه یافت.

نیمه دوم

در نیمه دوم بازی متعادل دنبال می‌شد و به نظر می‌رسید ۲ تیم زور چندانی برای گلزنی ندارند تا اینکه شوت فورسبرگ با برخورد به بازیکن سوئیس در دقیقه ۶۶وارد دروازه شد و سوئد پیش افتاد. این گل برخلاف جریان بازی شکل گرفت چون سوئیس اندکی بهتر به نظر می‌رسید. درحالی که ژاکا و بهرامی از سوئیس اخطار گرفتند، حملات این تیم با ضدحملات سوئد همراه شد. در دقیقه ۴+۹۰ لانگ از سوئیس به دلیل خطا بر روی بازیکن سوئد از زمین بازی اخراج شد، اما گلی به ثمر نرسید تا سوئد منتظر بازی امشب کلمبیا و انگلیس برای شناختن رقیب خودش در مرحله‌ یک‌چهارم‌نهایی شود و سوئیس از دور رقابت‌ها کنار برود.

این خبر حدود ۲ سال پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.