رئیس فدراسیون فوتبال گفت که پیش از جام جهانی ۲۰۱۸ برای ادامه حضور کی‌روش با این مربی به تفاهم رسیده بودند.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم مهدی تاج در مراسم استقبال از کاروان تیم ملی فوتبال ایران در فرودگاه امام خمینی (ره) گفت: از حضور مردم خیلی خوشحالم، این موضوع مسئولیت فدراسیون را بیشتر کرد به لحاظ اینکه الان در این ساعت مردم در فرودگاه مهرآباد رفتند و حتی در کمپ تیم ملی هم حضور دارند. من سفارش کردم که حضور مردم را محترم بشمارند. خیلی از مردم تشکر می‌کنم که حضور پیدا کردند و مایه خوشحالی است که مردم از تیم ملی استقبال می‌کنند.

وی درباره این موضوع که ایران مقابل قهرمان جهان و اروپا عرض اندام کرده و خیلی‌ها امیدوار شدند که قهرمان جام ملت‌های آسیا می‌شویم و همه از کی‌روش راضی هستند و انتظار دارند او در تیم ملی بماند، اظهار داشت: کی‌روش حتما می‌ماند، ما قبل از جام جهانی با کی‌روش در ترکیه تفاهم و با او عددی و رقمی تعامل کردیم. امیدوارم کشور هم به این نتیجه برسد که ما رسیدیم و گذشته این مسیر نشان می‌دهد که راه فدراسیون درست بوده است. ما به حاشیه‌ها دامن نزدیم و به حاشیه‌ها دقت نکردیم و درصدد پاسخگویی برنیامدیم، در خودمان نگه داشتیم و اولویت‌مان این بود که تیم ملی به نتیجه برسد.

تاج ادامه داد: مردم به عینه دیدند که خیلی چیزها را تحمل کردیم تا تیم ملی آرامش داشته باشد و نتیجه آن هم امروز دیدیم که ۷-۸ هزار نفر از تیم ملی استقبال کردند. در انتهای امسال جام ملت‌های آسیا را داریم که اگر آنجا قهرمان شویم کلکسیون افتخارات فدراسیون تکمیل می‌شود. ما در رده نوجوانان به جام جهانی رفتیم، در جوانان، فوتسال و فوتبال ساحلی بهترین بودیم، ولی همه نتایج ما در ۲ جا خلاصه می‌شود یکی جاکارتا که پله‌ای برای المپیک ۲۰۲۰ است و یکی هم جام ملت‌های آسیا. صحبت‌هایی که با کی‌روش داشتیم و توانی که ایشان دارد نشان می‌دهد که این تیم ملی و سرمربی آن می‌تواند قهرمان شود.

رئیس فدراسیون فوتبال درخصوص مدت تمدید قرارداد کی‌روش گفت: در این مورد بعدا صحبت می‌کنیم ولی آن چیزی که می‌توانم بگویم در جام ملت‌ها همه دور هم هستیم و تفاهم ما با کی‌روش هم ربطی به نتایج جام جهانی ندارد چرا که قبل از این مسابقات با او به تفاهم رسیدیم.

این خبر حدود ۱ سال پیش فرستاده شده است.
نظر کاربران را اینجا ببینید. ( تعداد نظرات: ۱ )