سرمربی تیم ملی ژاپن پس از دیداری که تیمش دو بار از سنگال عقب افتاد و در نهایت به تساوی رضایت داد، مدعی شد که شاگردانش شانس کسب پیروزی داشته‌اند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، آکیرا نیشینو در کنفرانس خبری پس از تساوی ۲ بر ۲ تیم ملی ژاپن مقابل سنگال در دور دوم بازی‌های گروه H جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه، به خبرنگاران گفت: بازی سختی بود و البته می‌دانستیم که اینگونه می‌شود. می‌دانستیم سنگال تیمی نیست به آسانی بتوانیم شکستش دهیم اما تیم بعد از دریافت هر کدام از گل‌های حریف آرامشش را حفظ کرد و این نکته مثبتی است که بعد از هر کدام از گل‌های حریف توانستیم بازی را به تساوی بکشانیم.

وی ادامه داد: حملات‌مان روی دروازه حریف با برنامه بود و توانستیم با ریتم دلخواه خودمان بازی را اداره کنیم. تعویض‌هایی که انجام دادیم هم مزید بر علت شدند تا عملکردمان بهتر شود. فکر می‌کنم که در زمینه زمانبندی انجام تعویض‌ها درست عمل کردم. بازیکنانی که به میدان رفتند کاملاً اعتماد به نفس و دارای انرژی مثبت بودند. من هم تصور می‌کنم که امکانش را داشتیم که این بازی را ببریم. در واقع آمده بودیم که بازی را ببریم اما سنگال واقعاً تیم قدرتمندی است و من امیدوارم که این نتیجه منجر به موفقیت‌های بیشتر در بازی بعدی‌مان شود.

بازی بعدی تیم ملی ژاپن مقابل لهستان خواهد بود.

این خبر حدود ۸ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.