سرمربی تیم ملی پرتغال از تیمش انتظار پیروزی مقابل ایران را دارد و بهمین دلیل شاگردان کی‌روش را جدی می‌گیرد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، فرناندو سانتوس ادعا کرد تیمش، پرتغال برای پیروزی مقابل ایران در دور آخر بازی‌های گروه B به توانایی‌های فیزیکی بیش از مولفه‌های تاکتیکی نیاز دارد. او در کنفرانس خبری پیش از بازی تیمش مقابل ایران گفت: ۲ بازی قبلی ایران را به خوبی آنالیز کرده‌ام و می‌دانم چگونه باید مقابل سد دفاعی رقیب ایستاد. ایران در ۱۰ بازی اخیر فقط یک مساوی به دست آورده و بقیه را برده است. رقیب در یونان و روسیه لژیونرهای خوبی دارد. ایران فقط تیمی دفاعی نیست و در ضدحملات هم تخصص دارد. هم من و هم کی‌روش به دنبال پیروزی هستیم و اصلا قصد نداریم از مبارزه دست بکشیم.

وی در ادامه افزود: به هر حال در فوتبال یک تیم می‌برد و یک تیم می‌بازد. داوران سعی می‌کنند منصف باشند اما حتی با تکنولوژی تصاویر ویدئویی هم ممکن است اشتباه کنند. ما هم در بازی با مراکش از داوری ضربه خوردیم. ایران بهترین تیم آسیاست و مانند ما با تمام وجود برای صعود می‌جنگد. من و کی‌روش دوستان خوبی هستیم. ۳۵ سال باهم دوست بودیم و گاهی حتی پول نداشتیم و با اتوبوس به تمرین می‌رفتیم. کی روش دوست من است اما فردا هر ۲ به دنبال برد هستیم. اگر ادعا می‌کنیم تیم جاه‌طلبی هستیم، باید ایران را جدی بگیریم و اصلا تصور نکنیم بازی آسانی در پیش داریم.

وی در مورد گلزنی رونالدو در دو بازی گذشته اظهار داشت: کریس رونالدو در هر بازی تفاوت ایجاد می‌کند. وقتی من مربی رونالدو بودم، او در ۱۸ سالگی کشورش را به قصد بازی در منچستریونایتد ترک کرد. در پایان باید بگویم ایران و پرتغال مقابل هم قرار می‌گیرند، نه فرد مقابل فرد.

این خبر حدود ۱ سال پیش فرستاده شده است.
نظر کاربران را اینجا ببینید. ( تعداد نظرات: ۳ )