مهاجم تیم ملی فوتبال ایران اعلام کرد که دوست دارد تا دقایق بیشتری در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه به میدان رود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، سامان قدوس پس از شکست یک بر صفر شب گذشته (چهارشنبه) تیم ملی فوتبال ایران برابر اسپانیا از گروه B جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه در ورزشگاه شهر کازان به سایت فوتبالس‌کانالن سوئد گفت: اسپانیا با ستاره‌های خود فوق‌العاده بازی می‌کند و توپ را زمان زیادی در اختیار دارد. البته باید این مسئله را مورد توجه قرار بدهیم که چقدر خوب توانستیم دفاع کنیم و فکر می‌کنم خیلی خوب می‌شد اگر این بازی همراه با امتیاز برای ما بود.

مهاجم تیم ملی فوتبال کشورمان درباره سیستم کمک‌داور ویدئویی (VAR) که باعث مردودی گل ایران برابر اسپانیا شد، اظهار داشت: طرفدار این سیستم نیستم اما نتایج مثبتی را در طول جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه به دنبال داشت، البته به نظرم برای ما بی‌فایده بود. باید نیش بخوریم و امیدوار برای دفعه بعد باشیم. بازی با اسپانیا از نظر شناخت قدرت بهترین تیم ملی فوتبال جهان احساس فوق‌العاده‌ای بود، زیرا فکر می‌کنم انفجاری در بدن شما رخ می‌دهد. البته متاسفانه پایان آن برای ما بد بود.

قدوس درباره حضور پرشمار هواداران ایرانی در ورزشگاه شهر کازان همراه با تشویق‌های پرشور و استفاده از شیپور گفت: واقعا احساس کردیم که در خانه هستیم. خیلی سخت است که به خاطر وجود آنها هم نتوانستیم نتیجه خوبی را کسب کنیم، اما حمایت‌های هواداران ایرانی در خانه و اینجا فوق‌العاده بود. این اتفاق بزرگی برای ما است و جای قدردانی دارد.

سامان قدوس در بازی نخست ایران برابر مراکش از دقیقه ۸۵ وارد میدان شد و شب گذشته در نبرد با اسپانیا نیز از دقیقه ۸۶ در ترکیب قرار گرفت.

وی در این باره گفت: البته که می‌خواهم بیشتر بازی کنم. چه کسی نمی‌خواهد بیشتر بازی کند؟ به هر ترتیب سخت است که برابر بهترین تیم جهان در مدت‌زمان ۵ تا ۱۰ دقیقه موقعیتی را به دست آورید. این سخت‌ترین وظیفه است که بتوانید گلزنی کنید اما من خوشحال هستم و برایم افتخار بزرگی است.

مهاجم تیم ملی ایران درباره شانس صعود ایران از گروه B جام جهانی نیز می‌گوید: پرتغال جام ملت‌های ۲۰۱۶ اروپا را فتح کرد و بنابراین بهترین تیم این قاره است. به واقع ما باید از این شرایط خوشحال باشیم و بازی با پرتغال را فینال بدانیم. امیدوار هستیم که صعود کنیم.

این خبر حدود ۸ ماه پیش فرستاده شده است.
نظر کاربران را اینجا ببینید. ( تعداد نظرات: ۲ )