تیم فوتبال فولاد خوزستان در ۲۴ ساعت گذشته بازیکنان جدیدی را برای حضور در لیگ هجدهم به خدمت گرفت.

به گزارش خبرگزاری تسنیم, تیم فوتبال فولاد خوزستان که قرار است فصل آینده با هدایت دوباره سید اکبر پورموسوی در لیگ هجدهم شرکت کند, در ۲۴ ساعت گذشته در نقل و انتقالات پر کار بوده و بازیکنانی را به خدمت گرفته است. درحالی که این‌روزها با برگزاری مسابقات جام جهانی بیشتر اخبار به این رویداد بزرگ معطوف شده است اما باشگاه فولاد خوزستان بی سر و صدا و به نوعی چراغ خاموش برای جذب بازیکنان مورد نیازش اقدام کرده است.

عارف آغاسی

مدافع ۲۱ ساله فصل گذشته تیم تراکتورسازی تبریز با اتمام مدت خدمت مقدس سربازی به باشگاه خود بازگشت تا در صورت صلاحدید کادر فنی فولادمردان را در لیگ هجدهم همراهی کند.

این بازیکن خوزستانی که سابقه عضویت در تیم فولادنوین خوزستان را دارد، از باشگاه سپاهان ایذه به جمع فولادمردان ملحق شده بود و با کسب تجربه بیشتر می‌تواند در لیگ هجدهم مرحله‌ای جدید از فوتبال حرفه ای را تجربه کند.

شاهین شفیعی

فولادی‌ها برای تقویت خط هافبک خود با شاهین شفیعی، بازیکن ۲۹ ساله فصل گذشته تیم لیگ یکی اکسین البرز به توافق رسید. این هافبک نفوذی که سابقه عضویت در تیم‌های فوتبال صبای قم، داماش گیلان، گسترش فولاد تبریز، شاهین بوشهر، یزد لوله و اکسین البرز را دارد، فصل گذشته با به ثمر رساندن ۱۲ گل در رقابت‌های لیگ آزادگان به عنوان بهترین گلزن تیمش شناخته شد و در فصل هجدهم می‌تواند همراه با فولاد خود را در رقابت‌های سخت لیگ برترمحک بزند.

میثم دورقی

هافبک دفاعی تیم فوتبال استقلال خوزستان که سابقه پوشیدن پیراهن فولاد را در کارنامه خود دارد پس از کسب توافق با مسئولان باشگاه فولاد، در فصل هجدهم یکبار دیگر برای قرمزپوشان خوزستانی به میدان خواهد رفت. این مدافع ۲۸ ساله اهوازی که هم اکنون در اردوی شهرکرد فولادمردان را همراهی می‌کند، در فصل گذشته بیش از ۲۵۰۰ دقیقه برای دیگر نماینده خوزستان در لیگ برتر به میدان رفته بود که علاوه بر درخشش در خط دفاع، با ۳ گل زده و ۱ پاس گل عملکرد خوبی در پست غیر تخصصی خود داشت.

این بازیکن همچنین مجموع ۶۷۱ دقیقه حضور در ترکیب تیم فولاد خوزستان در رقابت های لیگ برتر فصل ۱۳۹۵/۹۶را در سابقه خود دارد.

لوسیانو پریرا

تیم بزرگسالان فولاد خوزستان برای تقویت تیم خود یک مهاجم خارجی را به خدمت گرفت تا بار دیگر شیمبا که برای نخستین بار با پیراهن تیم فولاد خوزستان در فوتبال ایران شناخته شد و طی ۵۵ بازی ۲۱ گل برای این تیم به ثمر رسانده بود، اینبار در لیگ هجدهم نیز در خط حمله این تیم بازی کند.

گفتنی است، شیمبا در ۲ فصل حضور در تیم فولاد خوزستان به ترتیب با ۱۲ گل و ۹ گل بهترین گلزن خارجی لیگ برتر فوتبال ایران لقب گرفت و عملکرد بسیار خوبی در رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا داشت.

پیمان شیرزادی

مدافع چپ تیم فولاد خوزستان در لیگ هفدهم، پس از برگزاری جلسه‌ای با مسئولان باشگاه قراردادش را به مدت ۲ فصل دیگر با فولاد خوزستان تمدید کرد و در جمع شاگردان پورموسوی ماندنی شد. این بازیکن ۲۹ ساله در فصل گذشته مجموعاً ۲۱ بازی برای فولاد به میدان رفت و علاوه بر استحکام خط دفاعی فولادی‌ها، یک پاس منجر به گل نیز در عملکرد خود ثبت کرد.

این خبر حدود ۱ سال پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.