سخنگوی هیئت فوتبال خراسان‌رضوی از پخش دیدار تیم‌های ملی فوتبال ایران و اسپانیا در پردیس سینمایی هویزه مشهد خبر داد.

علی رفسنجانی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در مشهدمقدس اظهار داشت: با توجه به تعاملات و همکاری‌های به‌عمل آمده بین هیئت فوتبال خراسان رضوی و پردیس سینمایی هویزه مشهد، قرار است دیدار حساس تیم‌های ملی فوتبال ایران و اسپانیا با حضور مردم و جمعی از مسئولان و فوتبالیست‌های شاخص در این پردیس سینمایی پخش شود.

وی تصریح کرد: در این برنامه که نمادی از قرابت ورزش و هنر است، اهالی این دو عرصه محبوب نیز حضور می‌یابند.

سخنگوی هیئت فوتبال خراسان‌رضوی با بیان اینکه آیتم‌های متنوعی در این زمینه تدارک دیده شده است، گفت: علاوه بر حضور چهره‌های فوتبالی و هنری در این برنامه، بخش‌های گوناگونی به‌ویژه در مدت‌زمان بین دو نیمه فوتبال در نظر گرفته شده که از جمله آن می‌توان به سخنرانی مسئولانی نظیر برادران، رئیس هیئت فوتبال استان خراسان رضوی و تقدیر از پیشکسوتان و چهره‌های فوتبالی استان نیز اشاره کرد.

رفسنجانی در ادامه تصریح کرد: اهدای جوایز ورزشی به حاضران در سینما به قید قرعه از دیگر برنامه‌های هیئت فوتبال خراسان رضوی و پردیس سینمایی هویزه است.

وی افزود: امیدواریم این اقدام ما فتح بابی در مسیر تعاملات بیشتر بین اهالی ورزش بالأخص فوتبال و هنر باشد تا بیشترین بهره‌وری را چه در حوزه فرهنگی-هنری و چه در حوزه ورزشی داشته باشیم.

این خبر حدود ۲ سال پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.