سرمربی تیم ملی فوتبال پاناما با وجود باخت سنگین شاگردانش مقابل بلژیک، روی نکات مثبت این دیدار تمرکز کرد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، تیم ملی پاناما امشب (دوشنبه) در نخستین بازی خود در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه با نتیجه ۳ بر صفر مغلوب حریف پرستاره‌اش تیم ملی بلژیک شد.

هرنان داریو گومس، سرمربی پاناما پس از این بازی اظهار داشت: من فکر می‌کنم که تیم ما از این بازی درس‌های زیادی گرفت. امروز برای ما روزی احساسی بود. این پنجمین باری است که من در جام جهانی حضور پیدا می‌کنم، اما انگار که بار اولم بود.

سرمربی پاناما ادامه داد: تیم ما در ابتدای بازی بسیار احساسی عمل می‌کرد، اما هرچه از زمان مسابقه گذشت، تمرکز بازیکنان‌مان بیشتر شد. حضور در این جام جهانی برای کشور ما تجربه‌ای باورنکردنی بود و من فکر می‌کنم که عملکردمان آنقدرها هم بد نبود. قطعاً وقتی می‌بازید خوشحال نمی‌شوید، اما من به بازیکنانم گفتم که ما بازنده‌ای سربلند بودیم.

داریو گومس با تمجید از تیم ملی بلژیک، تأکید کرد: در نیمه اول عملکرد خوبی داشتیم، اما گل زودهنگامی که در ابتدای نیمه دوم خوردیم تمرکز‌مان را برهم زد. بازیکنان ما تلاش‌شان را انجام دادند. امیدوار بودیم که امتیاز بگیریم، اما حریف تیم بسیار باکیفیت و پرستاره‌ای بود. ما برای گرفتن نتیجه در این بازی خیلی توقع نداشتیم و می‌دانستیم که کار سختی پیش رو داریم. البته یکسری موقعیت‌ها هم داشتیم که قدر آنها را ندانستیم.

این خبر حدود ۲ سال پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.