مدافع پیشین تیم ملی فوتبال کشورمان گفت: اگر در دیدار برابر اسپانیا و پرتغال پُراشتباه بازی کنیم شکست خواهیم خورد.

مهدی هاشمی‌نسب در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم در مورد برد تیم ملی برابر مراکش گفت: ارزش این برد و گرفتن سه امتیاز بسیار بالا بود و من خیلی خوشحال شدم که مردم خیلی چیزها را فراموش و با این برد خوشحالی کردند. البته باید بدون تعارف بگویم که تیم ملی در این بازی خوش‌شانس بود. ما در ۲۰ دقیقه اول نمایش خوبی نداشتیم و مراکش چند فرصت خوب را از دست داد، این در حالی است که ما از کمترین فرصت‌ها استفاده کردیم و روی اشتباه حریف به گل رسیدیم.

وی در مورد بازی روز چهارشنبه تیم ملی فوتبال کشورمان برابر اسپانیا عنوان کرد: اسپانیا یکی از مدعیان قهرمانی است و ما بازی بسیار سختی در پیش داریم. آنها به تیم پرقدرتی مثل پرتغال که قهرمان اروپاست سه گل زدند و حتی می‌توانستند برنده باشند. ما اگر در این بازی اشتباهات بازی با مراکش را مرتکب شویم، قطعاً ضربه خواهیم خورد. بازیکنان اسپانیا یا پرتغال از اشتباهات ما به سادگی نمی‌گذرند و ما باید خیلی کم اشتباه و با تمرکز بالا بازی کنیم.

هاشمی‌نسب در خصوص شانس صعود تیم ملی به مرحله بعدی جام جهانی اظهار داشت: ما باید واقع‌بین باشیم و منطقی صحبت کنیم. نباید برابر اسپانیا و پرتغال خوش‌خیال باشیم که خیلی راحت امتیاز می‌گیریم و صعود می‌کنیم. همین برد برابر مراکش هم بسیار باارزش و بزرگ بود و امیدوارم که برابر اسپانیا و پرتغال هم نمایشی آبرومندانه داشته باشیم.

این خبر حدود ۸ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.