وزیر ورزش و جوانان گفت: با وجود اینکه در گروه دشواری قرار گرفته‌ایم اما به صعود ایران به دور بعدی مسابقات خیلی امیدوارم.

به گزارش خبرنگار اعزامی خبرگزاری تسنیم از روسیه، مسعود سلطانی‌فر در میهمانی سفارت کشورمان در روسیه گفت: در هر دو عرصه هنرمندان و ورزشکاران در سطح جهان حرف‌های زیادی برای گفتن داریم. برگزاری ارکستر سمفونیک در روسیه، اقدام ارزمنده‌ای بود که توسط ارکستر سمفونیک تهران انجام شد و مطمئنا تأثیرات روحی - روانی در بین ایرانی‌ها و اعضای تیم ملی فوتبال می‌گذارد و احساس می‌کنند در بین هم وطنان خودشان بازی می‌کنند.

وی افزود: حضور هم وطنان در شهرهای مختلف ارزنده است و امیدوار هستیم با این شور و شعفی که از تیم ملی حمایت کردند، در بازی‌های بعدی نیز این حمایت ادامه داشته باشد. هنرمندان هم در افزایش غرور بازیکنان تأثیر گذار هستند.

سلطانی‌فر در مورد اینکه هنگام گل ایران برابر مراکش تصویری از او منتشر شده که به شکل جالبی پریده و شادی می‌کند، گفت: تازه شما یک لحظه را دیده‌اید و لحظات بعدی را ندیده‌اید.

وزیر ورزش و جوانان در رابطه با بازی‌های بعدی ایران در جام جهانی تصریح کرد: با همه توان به میدان می‌‌رویم تا ببینیم چه چیزی از آب در می‌آید.

وی در پاسخ به این سؤال که چقدر به صعود ایران به مرحله بعدی جام جهانی امیدوار است، گفت: من از اول گفته بودم که خیلی امیدوارم. با وجود اینکه در گروه دشواری قرار گرفتیم، بچه‌ها روز عید فطر قول دادند که بازی را ببرند که عمل کردند.

سلطانی‌فر در مورد پاداش به ملی‌پوشان به دلیل برد برابر مراکش خاطرنشان کرد: قبل از بازی با اسپانیا پاداش آنها را می‌دهیم.

وی در رابطه با وضعیت تمدید قرارداد کارلوس کی‌روش اظهار داشت: اجازه دهید همه حواس‌مان به بازی‌های جام جهانی متمرکز باشد.

این خبر حدود ۲ سال پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.