سرمربی استقلال گفت که پیروزی تیم ملی ایران برابر مراکش برای فوتبال ایران خوب بود.

وینفرد شفر در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره برتری یک بر صفر تیم ملی ایران برابر مراکش در نخستین بازی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه در گروه B، اظهار داشت: بابت کسب این پیروزی تبریک می‌گویم. خیلی مهم است در تورنمنت مهمی چون جام جهانی، با پیروزی شروع کنید. در ۲۰ دقیقه ابتدای بازی، تیم ملی ایران انسجامی که انتظار می‌رفت را، نداشت، اما به مرور زمان بهتر شد.

وی افزود: بازی بسیار سختی بود و باز هم می‌گویم بازی نخست در تورنمنت‌هایی چون جام جهانی بازی اول اهمیت زیادی دارد. به فوتبال ایران تبریک می‌گویم، همچنین به کادر فنی و بازیکنان تیم ملی.

«کسب سه امتیاز بازی برابر مراکش خیلی مهم بود.» سرمربی آلمانی تیم فوتبال استقلال با بیان این جمله خاطرنشان کرد: ایران از خط دروازه تا دفاع و همچنین هافبک و خط حمله خوب بود. روزبه چشمی بازیکن ما در خط دفاع عملکرد بسیار خوبی داشت. همچنین امید ابراهیمیِ فرمانده در خط میانی بسیار خوب و عالی بازی کرد و در ادامه هم سید مجید حسینی اضافه شد و او هم نمایش خوبی داشت.

شفر در پایان گفت: کل بازیکنان خوب بودند و خوشحالم تیم ملی ایران برابر مراکش به پیروزی رسید. برای فوتبال ایران، این پیروزی خیلی خوب بود.

این خبر حدود ۲ سال پیش فرستاده شده است.
نظر کاربران را اینجا ببینید. ( تعداد نظرات: ۱۱ )