فعالان شبکه‌های ارتباط اجتماعی ویدئویی را منتشر کرده‌اند که از شادمانی مغربی‌ها از شکست سنگین تیم ملی فوتبال عربستان در برابر تیم ملی روسیه حکایت می‌کند.

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری تسنیم، در این فیلم، شهروندان مغربی از به ثمر رسیدن پنجمین گل تیم ملی فوتبال روسیه در مقابل تیم ملی فوتبال عربستان به شادمانی می‌پردازند.

فعالان شبکه‌های اجتماعی، علت این شادمانی مغربی‌ها از گل‌های تیم ملی روسیه را خیانت سعودی‌ها به کشورشان در پرونده میزبانی جام جهانی ۲۰۲۶ قلمداد کرده‌اند، چرا که به گفته آنها، حکومت سعودی به جای رای دادن به میزبانی مغرب، به میزبانی آمریکا مهمترین حامی خود در کنار کانادا و مکزیک رای داده است و همین اقدام خشم مغربی‌ها را به دنبال داشته است تا جایی که آنها خوشحالی خود را از گل‌های پیاپی که وارد دروازه سعودی‌ها شد، ابراز کردند.

تیم ملی فوتبال عربستان در اولین بازی خود در جام جهانی ۲۰۱۸ مقابل میزبان بازی‌‌ها یعنی روسیه متحمل شکست سنگین پنج بر صفر شد.

وزیر فرهنگ و ارتباطات مغرب هم به دلیل خیانت عربستان سعودی در عدم رای دادن به میزبانی مغرب در جام جهانی فوتبال سال ۲۰۲۶ ، مشارکت نشست وزرای فرهنگ کشورهای عضو ائتلاف عربی علیه یمن که اواخر ژوئن در جده برگزار خواهد شد را تحریم کرد.

این خبر حدود ۲ سال پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.