آقای گل و بهترین بازیکن جام جهانی ۱۹۹۴ میلادی معتقد است جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه غیرمنتظره و پر از شگفتی خواهد بود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از روزنامه ترود روسیه، هریستو استویچکوف در آستانه آغاز رسمی جام جهانی ۲۰۱۸ فوتبال گفت: بسیار خوشحالم که جام جهانی جدیدی را شاهد خواهیم بود و انتظار دارم که این رقابت‌ها بسیار غیرمنتظره و پر از شگفتی باشد.

بازیکن پیشین تیم ملی فوتبال بلغارستان ادامه داد: معتقدم یکی از تیم‌های مرحله گروهی که در جمع مدعیان نیست کاری صورت خواهد داد که باعث می‌شود حرف‌های زیادی درباره این تیم بزنیم. برای من جذاب‌ترین رقابت‌ها در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه در گروه مرگ میان تیم‌های ملی آلمان، کره‌جنوبی، سوئد و مکزیک است.

استویچکوف در ادامه با اطمینان خاطرنشان کرد: حتما یک تیم اروپایی فاتح جام جهانی ۲۰۱۸ در روسیه خواهد شد. تیم‌های ملی آلمان، فرانسه و بلژیک شانس‌های خوبی دارند و به این جمع می‌توانیم آرژانتین را هم اضافه کنیم.

وی در پایان اظهار داشت: از نظر من سازماندهی جام جهانی ۲۰۱۸ فوتبال در روسیه فوق‌العاده است. این کشور تاکنون المپیک‌های تابستانی، زمستانی و فرمول یک را برگزار کرده و الان نیز شاهد سازماندهی باشکوه جام جهانی فوتبال در روسیه هستیم. ما باید در این رابطه قدردان دولت روسیه و پیش از همه آنها ولادیمیر پوتین باشیم. ایمان دارم که شاهد بهترین جام جهانی فوتبال در تاریخ خواهیم بود.

این خبر حدود ۲ سال پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.