با معرفی شدن لوپتگی به عنوان سرمربی تیم فوتبال رئال مادرید، زمزمه‌هایی درباره جانشین‌های احتمالی او روی نیمکت ماتادورها شنیده می‌شود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، نشریه اسپورت اسپانیا نوشته است که با اعلام باشگاه رئال مادرید مبنی بر انتخاب خولن لوپتگی به عنوان سرمربی تیم ملی اسپانیا، مسئولان فدراسیون فوتبال اسپانیا غافلگیر شده‌اند و از هم اکنون شروع به انتخاب کاندیداهای جانشینی او در تیم ملی کرده‌اند.

قرار است امروز (چهارشنبه) یک کنفرانس خبری در کمپ تیم ملی اسپانیا برگزار شود و در آن روبیالس، رئیس فدراسیون فوتبال اسپانیا و لوپتگی درباره وضعیت ماتادورها و برنامه آنها برای آینده توضیحاتی ارائه کنند.

طبق اعلام فدراسیون فوتبال اسپانیا، جدایی لوپتگی از تیم ملی اسپانیا پس از پایان کار او در جام جهانی صورت خواهد گرفت اما در فدراسیون اقدامات اولیه برای جذب جانشین لوپتگی آغاز شده و دو کاندیدا هم مد نظر روبیالس است: لوئیس انریکه، سرمربی سابق بارسلونا که گزینه اصلی است و فرناندو هیرو، مدیر تیم ملی اسپانیا هم حامی استخدام ا,ست. علاوه بر این، انریکه هم همیشه به این موضوع اذعان داشته که دوست دارد هدایت تیم ملی اسپانیا را برعهده بگیرد هر چند که اخیراً با باشگاه‌هایی مانند آرسنال و چلسی مذاکراتی داشت.

گزینه دیگر اسپانیایی‌های برای جانشینی لوپتگی، خوسه میگل گونسالس مارتین ملقب به میچل، سرمربی سابق مالاگا است که الان هدایت تیمی را برعهده ندارد و با روبیالس رابطه دوستانه‌ای دارد.

این خبر حدود ۲ سال پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.