تیم ملی فوتبال ایران عصر امروز با ۲۴ بازیکن در کمپ بشیکتاش به تمرین پرداخت.

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، بازیکنان تیم ملی فوتبال ایران پس از حضور در جلسه‌ای ۳۰ دقیقه‌ای با حضور کارلوس کی‌روش و اعضای کادر فنی، در زمین چمن کمپ باشگاه بشیکتاش به تمرین پرداختند.

این تمرین از ساعت ۱۸:۱۵ آغاز و به مدت ۱۰۰ دقیقه با حضور ۲۴ بازیکن برگزار شد.

پیش از آغاز این تمرین و پس از پایان جلسه فنی، کی‌روش دقایقی را با بازیکنان خود به گفت‌وگو پرداخت. کی‌روش در این تمرین برنامه‌های تاکتیکی خود را برای ملی‌پوشان مرور کرد تا بازیکنان به خواسته‌های سرمربی تیم ملی در تمرینات نزدیک‌تر شوند.

ملی پوشان پس از انجام تمرین با استفاده از رول و تشک و آماده کردن بدن‌های خود با توپ، در زمینی کوچک بازی تحت فشار را انجام دادند.

سه دروازه‌بان حاضر در اردوی تیم ملی نیز پیش از انجام بازی درون تیمی با مربی دروازه‌بان‌های تیم ملی به تمرینات اختصاصی پرداختند.

محمود اسلامیان عضو هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال نیز در تمرین امروز تیم ملی حاضر شد و ضمن گفت‌وگویی کوتاه با سرمربی تیم ملی در حضور محمدرضا ساکت، از نزدیک تمرین تیم ملی را مشاهده کرد.

تیم ملی فوتبال ایران فردا ساعت ۱۰ در کمپ باشگاه بشیکتاش آخرین جلسه تمرینی خود را در اردوی ترکیه انجام خواهد داد و عصر روز سه‌شنبه جهت حضور در جام جهانی راهی مسکو خواهد شد.

این خبر حدود ۲ سال پیش فرستاده شده است.
نظر کاربران را اینجا ببینید. ( تعداد نظرات: ۱ )